Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
89291 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika agawa
(Wyślij wiadomość)
Imię:
Nick: agawa
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:267
Strona www:
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:Ja jestem tu i mój zieloniutki ze mną!
Ostatnie wpisy:
\\”Ferie zimowe niedługo mijają, teraz XIV-stki na jajeczka pisankowe czekają\\”
Data: 06.04.2014 19:50
Hej! Dziołchy! Trzymam za was kciuki i za wasze zielonki! Ja byłam XIII – teczka i chwała Bogu już mój ”Piaskowy” jest dawno w domku a nawet zdążył mi parę razy zajść za skórę! Ale to nic! Ważne że znowu jesteśmy w kupie, bo jak mówią w kupie raźniej! A przechodziłam już to 3 razy i za każdym razem inaczej! Ważne aby być koło kogoś kto wie co czujesz i nie musisz strugać wariata… tylko jak masz ochotę to się śmiejesz a innym razem płaczesz, czy po prostu nic nie mówisz. I nikt ci nie mówi że to i tamto, że nie masz prawa być słaba bo ….ble, ble, ble… Jedno jest ważne! Trzeba mówić o swoich emocjach ale z kimś kto ma dokładnie takie same! Kochane! Jestem z wami myślami i zacytuję Bednarka: ”Oni słuchają lecz nie słyszą
Między niebem a ciszą spotykamy siebie
Oni patrzą lecz nie widzą z Twojej radości szydzą
Przychodzą kiedy są w potrzebie

Cisza wokół mnie, zapada zmrok
A ja nadal w nią wsłuchuję się
Serce swoim rytmem mocno upewnia mnie,
Że warto wierzyć w ludzi

Pamiętaj o tym że nadzieja karmi a nie tuczy
Do szczęścia otwarte drzwi nie szukaj kluczy
Twój Anioł chce Twą wiarę obudzić”

https://www.youtube.com/watch?v=TaWKERk7Umo
W górę biusty drogie Panie! Jestem z Wami!!!

To już POŁOWINKI chłopcy i dziewczynki:)
Data: 21.08.2013 22:11
Aniu! Nie łam się! To tylko takie przerzucanie piłeczki! Jak mi tak powiedziała moja teściowa przy pierwszej misji to jej odpowiedziałam tym samym, a jak ona mogła wysłać syna tam… i jak się zamknęła to tak już trzy zmiany nie mówi nic… a pamietaj że jak ktoś sam tego nie przeżył to nie wie jak to jest wstawać z rana z myśla że trzeba przez kilkanaście godzin funkcjonować tak aby niepozawalać niczego kiedy myślami jesteś nie tam gdzie trzeba, kiedy ciśnienie podnosi ci nie poranna kawa ale prześledzenie najświeższych wiadomości, kiedy dzwoni telefon a ty myślisz że…., kiedy siedzisz wśród innych i nie rechoczesz ale zawieszasz się i kiedy kładąc sie do łóżka głaszczesz poduszkę i chowasz się pod kołdrą w oczekiwaniu na sen a le jak tu spać kiedy myśli kłębią sie w głowie jak stado dzikich koni… i nie możesz nikomu sie pożalić bo patrzą na ciebie jak na szmatę ”bo go tam wysłałaś” albo poprostu nie masz odwagi bo jak możesz skoro ty tu jesteś taka bezpieczna…
Kiedyś koleżanka w pracy właśnie powiedziała do mnie: i ty go puściłaś?? Ja ją też spytałam czy nie bała się puścić męża do pracy?? Codziennie tyle ludzi umiera na ulicach w Polsce.
Kobieto, nie dołuj sie, przesyłam ci szpadelek i sie odkop a dołek zalej winkien, a jutro bedzie jeszcze gorzej bo dołączy jezcze gól głowy… Jesteśmy z tobą! Pamiętaj, że w kupie raźniej!
To już POŁOWINKI chłopcy i dziewczynki:)
Data: 21.08.2013 21:41
…święte słowa!
A jak tam wrzesień, zapowiada się pracowicie? Moje dzieciaki próbują wyspać sie na zapas. Też bym tak chciała…
To już POŁOWINKI chłopcy i dziewczynki:)
Data: 21.08.2013 21:18
moja to sama ilnuje się, lata do lekarza jak tylko ma okazję…, a poza tym żeby nie teściowa to nie miałby człowiek na co ponarzekać, mąż dobry, dzieci ok … to przynajmniej tu jest pole do popisu! A i ja nie mam łatwego charakteru więc już dziś zaczynam współczuć swoim synowym i zięciowi….hehehehhee
To już POŁOWINKI chłopcy i dziewczynki:)
Data: 21.08.2013 20:55
moja uwielbia sie obrażać i chyba ma też coś z żołnierza bo ”uprawia” partyzantke! Ale po tylu latach to już mam to gdzieś ale nie powiem na początku było ostro, walka psów to nic w porównaniu z naszymi ”dyskusjami”, bardzo wtedy zazdrościłam tym którzy mieszkają 500 km od swoich teściowych….
a znasz to: spotyka zięć jadącą na rowerze teściową. Pyta ją:
– a mamusia dokąd?
- na cmentarz
- No jasne! A rower kto przyprowadzi????
hehehehh
To już POŁOWINKI chłopcy i dziewczynki:)
Data: 21.08.2013 20:39
Brawo! http://www.2mpsap.wp.mil.pl/pl/8_432.html
Pozdrawiam!
p.s.
a dowcipy o teściowych wcale nie są przesadzone….
To już POŁOWINKI chłopcy i dziewczynki:)
Data: 19.08.2013 22:18
Ok, bawcie sie babeczki a ja z hieną naszą ide może jak wrócę cała trójka będzie spała….
To już POŁOWINKI chłopcy i dziewczynki:)
Data: 19.08.2013 22:07
Azdi, widze że jesteśmy z branży…. ja już mam tzw. wrześniową sraczkę a jak u ciebie, dzieci chętnie bym sprzedała choć na kilka dni ale to nie możliwe… a ja mam ochotę na coś zimnego i kokosowego, albo jakieś winko wytrawne… albo żubr,óweczkę z sokiem jabłkowym…
To już POŁOWINKI chłopcy i dziewczynki:)
Data: 19.08.2013 21:55
ocho! Widze że sie klaruje jakaś fajna impra… i ja chętnie sie przyłączę ale najpierw poproszę trochę eteru, bo u mnie cała 3 nie śpi i najwidoczniej nie zamierza, a ja szczerze powiedziawszy to chętnie bym padła, zasnęła i obudziła się pod koniec października… ale kto by dzieci do szkoły odprowadził?
To już POŁOWINKI chłopcy i dziewczynki:)
Data: 15.08.2013 21:13
Hejo! JA również życzę naszym kochanym mundurowym samych słonecznych i pełnych radości dni a zwłaszcza wszytkim z Kazunia a w szczególności swojemu prywatnemu najukochańszemu “Niuńkowi” mnóstwo gorących buziaków….hehehhe a co trochę prywaty tu ugram! Zwłaszcza że on też tu podczytuje.
A ja znowu z prośbą, bo jakoś nie moge znaleźć w jaki sposób wysłać list do Afganu? To znaczy jak adresować i za ile znaczki i w jakiej formie , to znaczy czy polecony itp. I jak długo idzie? Baaardzo proszę! Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej końcówki wakacji!

Zobacz wszystkie wypowiedzi