Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
89461 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika edzia :)
(Wyślij wiadomość)
Imię: Edyta
Nick: edzia :)
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:5
Strona www:
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:
Ostatnie wpisy:
VII zmiana
Data: 17.10.2010 17:38
Ja myślę, że w poniedziałek już będzie. Odezwij się na GG 10763596 :)
VII zmiana
Data: 17.10.2010 17:19
Hej dziewczynki :)
Już jutro poniedziałek!!!!!!!!!!!!!!!!
Chyba jeszcze nigdy tak nie czekałam na ten dzień :) To już jutro będę mieć zielonego w domku Rosołek już ugotowany (oczywiście palce lizać ;) ), karpatka prawie gotowa, winko zakupione, no i . . . mały prezencik :) Mam tylko nadzieję, że mu się spodoba bo troszkę kasy w niego włożyłam :)
Jeszcze tylko urządzić mały salon piękności w domku i robić się na bóstwo na jutro. Jakąś kieckę naszykować i… odpoczywać, żeby o 6 wstać do pracy. Ach jak ja już się nie mogę doczekać :) )))))))
VII zmiana
Data: 16.10.2010 15:39
Hmmm… bigosik, żurek, pierożki… Ja niestety nie mam czasu na takie kulinarne szaleństwa i jutro wieczorkiem ugotuje tylko pyszny rosołek, a w poniedziałek razem z mężusiem zrobimy schaboszczaki :) To co misie lubią najbardziej (a przynajmniej mój). A zapomniałam jeszcze o karpatce, którą uwielbia :P Ach będzie się działo :) )))))))))))
VII zmiana
Data: 14.10.2010 17:32
Edmina i Kasiulka
z tego co ja się orientuję, to lądują na Okęciu a później do Wesołej z bronią. Tam jak się już rozliczą to jadą do swoich JW. Mój jest z OSŻW w Mińsku, także będzie jeszcze przed południem w jednostce :) Postaram się napisać jutro coś więcej, bo kilku żołnierzy wraca już jutro, także będę wiedzieć mniej więcej jak to się rozciąga w czasie.
VII zmiana
Data: 14.10.2010 17:22
Witajcie Kobitki :) Moje Słońce wraca już w poniedziałek. A tak się cieszę, że nie wiem jak usiedzę sama w domu do poniedziałku (a jeszcze muszę uczyć się na koła na studia :( ) Co do urodzin, rocznic itp. to nam się tak udało, że urodziny mamy w styczniu i lutym, także spędziliśmy je razem. A naszą pierwszą rocznicę ślubu (24.10) również spędzimy razem :D Co prawda mam zjazd na uczelni, ale w tym dniu siedzę tam tylko do 13. Ale się cieszę :) Pozdrawiam gorąco :)

Zobacz wszystkie wypowiedzi