Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
142910 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika anytram2
(Wyślij wiadomość)
Imię: Martyna
Nick: anytram2
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:1596
Strona www:
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:JW Międzyrzecz / Warrior /
Ostatnie wpisy:
IX zmiana Ciag dalszy nastąpił:D
Data: 06.01.2016 15:34
Hej dziewiąteczki :)
Tak mi dzisiaj naszło by wejść na forum i sprawdzić co u was. Cisza już od maja i mamy już 2016 rok z tego powodu życzę wam WSZYSTKIEGO DOBREGO i samych lepienia pierogów.
Tyle czasu minęło :)

Lidzia gratuluję :)

Co tam u Was dziewczyny ??? Pisać

Rozumiem was bardzo dobrze z tymi poligonami, sama na nie jeżdżę i wkurzające są powroty w weekendy i jeszcze tymi pociągami.
Już prawie dwa lata jak służę w 17 :) marzenia się spełniają i zostałam pierwszym w Polsce kobietą Działonowym rosomaka :)
Synek za dwa miesiące kończy 9 lat, już duży chłopak z niego a taki był malutki jak mój wyjeżdżał.

Pozdrawiam Was gorąco :) Buziaczki

IX zmiana Ciag dalszy nastąpił:D
Data: 02.10.2013 20:21
Hej. Jestem i ja jak na zawołanie. Na Fb wchodzę a tam post o ratunek IX zmiany :) o ratunek naszych wspomnień i nie zapomnianych chwil więc jak mogło by mnie zabraknąć :)

Oj październik, koniec, 29 pamiętam jak dziś, sukienka, pończochy, szpileczki i czerwone pazurki, upojna noc w hotelu ahhhh jeszcze pamiętam ciemno już było jak mojego odbierałam, mgła jak mleko nic nie widziałam jak jechałam autkiem w poszukiwaniu po lasach rejonu międzyrzecza hotelu który zarezerwowałam, a mój mężulek mi oj nie pomagał, wpychając łapska między moje nogi hahhahah
aż czasami chciałabym przeżyć to jeszcze raz :)

I te pół roku tutaj z wami bezcenne :)

IX zmiana Ciag dalszy nastąpił:D
Data: 11.09.2013 19:21
Hej kochane :)

Kay GRATULACJE !!!

A ja powróciłam z SP i teraz ćwiczę najważniejszą komendę w wojsku ”czekać” na rotację,którą nie wiem czy będę mieć w tym roku a od czerwca bez niej nie idzie się dostać do wojska :) ale marzenia spełnię taki mam teraz cel :)

Pozdrowionka dla was, trzymajcie się cieplutko :)

IX zmiana Ciag dalszy nastąpił:D
Data: 14.07.2013 09:34
Hej hej :) ja też pamiętam o was cały czas :) ale ja jak na razie jestem odcięta od wszelkiego rodzajów mediów :) Dziś kończy mi się 5 dni wolnego i wracam za parę godzin do zielonej rzeczywistości :) Od prawie 3 miesięcy jestem na służbie przygotowawczej CSWL Poznań i spełniam swoje marzenia :D
Ja tylko jak będę mogła będę się odzywać a po powrocie obiecuję poprawę i będę wchodzić pisać nawet jakieś pierdołki:D

Pozdrowienia dla wszystkich IX i ciepłych, słonecznych i udanych letnich wypoczynków :D

CO MAM ZROBIĆ ? misja afganistan
Data: 28.01.2013 12:27
anpol

Powiem tak ”strach ma wielkie oczy”
ja jestem troszkę inna niż większość pań na tych forach, bo ja sama chciałam żeby jechała, traktowałam to jako przygodę i wyzwanie dla nas dwoje. Na to czy czas nas zabije czy wzmocni :) Wzmocnił i to bardzo. Temat misji nigdy nie był nam obcy u nas w domu. I od powrotu mojego z IX temat kolejnej misji jest ciągle aktualny, ale mój będzie chciał jechać na ostatnią :)
Ja wiem, że jest żołnierzem. I co to za żołnierz co na misji nie był. To jego praca i trzeba się z tym pogodzić. Pomyśleć chociaż by w ten sposób, co by było gdybym ja coś chciała a on by mi nie pozwolił np. na realizację marzeń. Płacz i zgrzytanie zębami, no jak to ?
On będzie ci wdzięczny za to, że go wspierasz, że jesteś z nim co kolwiek by się nie działo, na dobre i na złe i chyba o to chodzi w związku i nie ma znaczenia tu odległość.
Lecz podstawą jest szczerość, zaufanie, i rozmowa. Zero tajemnic. wyjaśnienie sobie wszystkiego. On powinien ci wytłumaczyć co i jak bo przecież ty żołnierzem nie jesteś i nie masz prawa wszystkiego wiedzieć albo się domyślać.
Jak wyjedzie to podstawową rzeczą jest nie wypominanie mu tego, że on tam pojechał, zostawił cię samą z dziećmi itd. w tym momencie swoją dumę schować trzeba w kieszeń. I to jest już połowa sukcesu na przetrwanie misji :D A ty jesteś dorosła i trzeba wziąć się w garść i każdego dnia powtarzać sobie dam radę, co ja nie dam rady :)
Ja miałam chwile zwątpienie nie raz, ale nigdy nie powiedziałam mu tego :D Uczucie super po powrocie jak mi powiedział, że cieszy się z tego, że byłam taka dzielna i że nie marudziłam mu jak inne :D
Teraz jak na to spojrzę, to cholera kiedy to było i jak szybko minęło, nie pamiętam już ani tej tęsknoty ani tego uczucia :) jedyne za czym tęsknię to za dniem powrotu kiedy go zobaczyłam to uśmiech przykleił mi się do twarzy i miałam uczucie jakbym się czegoś najarała :D niesamowite uczucie. Kiedy cały stres, lęk, tęsknota schodzą z ciebie w ciągu jednej chwili. I dla tego uczucia warto przeżyć chociaż raz misję :D
Co do poligonów, mój zaczął we wrześniu wrócił do domu na miesiąc przed wylotem a wylatywał 22 kwietnia.

IX zmiana Ciag dalszy nastąpił:D
Data: 24.01.2013 15:45
Sweet GRATULUJĘ !!!!

Czas leci jak oszalały :) pamiętam jak famme żegnała swojego a za nie długo wita owoc swoich przywitań :)

Pozdrawiam was gorąco w te mroźne dni :D

Buzdygany 2013
Data: 24.01.2013 15:29
Gratulacje !!!! :D
IX zmiana Ciag dalszy nastąpił:D
Data: 08.01.2013 11:59
Kala kochana Wszystkiego najlepszego dla was :) niech miłość kwitnie :D
mam nadzieje, że zdjęciami jakimiś się pochwalisz :)
IX zmiana Ciag dalszy nastąpił:D
Data: 25.12.2012 21:54
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANE :D
IX zmiana Ciag dalszy nastąpił:D
Data: 21.11.2012 23:02
Marlenchen
GRATULUJĘ :D

Wiesz ostatnio mój mąż mówi, że w ciąży jesteś, ale jakoś tak mu nie dowierzałam, myślałam sobie, że pewnie coś mu się pokręciło :D a jednak miał rację :)
więc nie składałam wcześniej gratulacji bo nie byłam na 100% pewna :)

Zobacz wszystkie wypowiedzi