Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
90532 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika babajaga
(Wyślij wiadomość)
Imię:
Nick: babajaga
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:81
Strona www:
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:
Ostatnie wpisy:
X ZMIANA – POWROTY :)
Data: 25.04.2012 14:53
Dzień dobry.
Wycofałam się z forum po jednej z afer po to między innymi, by swoim pisaniem kolejnej afery przypadkiem nie rozpętać. Ale dzisiaj stwierdziłam, że nie zdzierżę.
Że też zawsze musi się trafić jakaś „szczera do bólu”, bo przecież „szczerość jest najważniejsza”! A mogłaby się jedna z drugą najpierw zastanowić, czy poza tym, że tej swojej „szczerości” pofolguje, to coś dobrego z tego wyniknie. Co prawda od dawna się na forum nie udzielałam, ale na bieżąco czytałam i wiem, że Anulka i Jej facet są ludźmi po tzw. przejściach i poza sobą nawzajem mają jeszcze inne zobowiązania. Gdyby Sibi zadała sobie trud i zapoznała się z jej historią, na pewno wiedziałby, że Anulka nie jest małolatą, która będzie tupać nogami i krzyczeć, że jej facet ma być przy niej tu i teraz, bo ona tak chce i już. A skoro sobie Sibi tego trudu nie zadała, to na podstawie jednego przeczytanego postu nie powinna się wypowiadać w tonie niezbyt pochlebnym dla żołnierza Anulki i Niej samej. Byłoby miło, gdyby kolejna „szczera do bólu” osoba, zanim swojej wrodzonej szczerości uczyni zadość, zastanowiła się, co chce osiągnąć poza sprawieniem drugiej osobie przykrości.
X ZMIANA CZ. II
Data: 23.12.2011 19:32
Witajcie! Na te szczególne Święta życzę wszystkim przede wszystkim spokoju, bo to chyba nam teraz najbardziej potrzebne, a w Nowym Roku – wiadomo, samych szczęśliwych, radosnych, ekscytujących powrotów :-)
X ZMIANA – jakość, nie ilość :)
Data: 07.12.2011 23:04
http://zafganistanu.pl/?page_id=661&forumaction=showposts&forum=20&thread=200&start=0

Tu chyba o wszelkich przesyłkach, także listach, jest sporo

X ZMIANA – jakość, nie ilość :)
Data: 07.12.2011 23:01
Kali, a na Wielkanoc też paczki będą, to sobie ulżysz :-) . No chyba że nie zdążysz, bo chłopaki w domach już będą, ale to chyba tylko pobożne życzenie :-)
X ZMIANA – jakość, nie ilość :)
Data: 07.12.2011 22:57
Kali, a mnie się wydaje, że nie masz powodu wyć do gwiazd :-) . Skoro powiedział, że nie chce paczki – trudno. Potraktowałaś jego słowa poważnie. Jeśli obawiasz się, że będzie jedynym, który nic nie dostanie, to szczerze w to wątpię. To tutaj, na forum, było szaleństwo w tym temacie (bardzo pozytywne zresztą :-) ), ale nas jest tutaj tak naprawdę garstka z całej ponaddwutysięcznej rzeszy i na pewno znaleźli się też inni, którzy paczuszki nie dostaną. Tak jak pisała Anulka, zamiast pluć sobie w brodę, może spróbuj po prostu wymyślić coś w zamian. Jakieś ekstra foty albo muza mailem, propozycje planów na ”po powrocie”…?
A, no i co z paczką z Amazona?
X ZMIANA – jakość, nie ilość :)
Data: 06.12.2011 23:59
Śpij dobrze i dochodź do siebie, Forciness. Rety, jesteś naprawdę niesamowita…
X ZMIANA – jakość, nie ilość :)
Data: 06.12.2011 23:41
No to Bogu dzięka, że wyszłaś z tego w miarę cała, przynajmniej na ciele. A przy okazji, na co ten piec? Bo aż się będę bała do swojego złomu teraz podejść…
X ZMIANA – jakość, nie ilość :)
Data: 06.12.2011 23:38
Forciness, nie napisałaś nam, w jakim właściwie jesteś stanie, bo może rzeczywiście potrzebna Ci teraz będzie pomoc i wręcz powinien się zrotować? Z drugiej strony, jeśli uważasz, że sobie poradzisz, a jemu na misji zależy, to zwyczajnie powiedz mu, że nie ma takiej potrzeby. A tak w ogóle, tak jak pisała Kasika, raczej tego nie ukryjesz, to zbyt silna trauma i sama z Ciebie ”wylezie”, zdradzi się tonem głosu na przykład.
X ZMIANA – jakość, nie ilość :)
Data: 06.12.2011 22:06
A co do paczek, Kali, wydaje mi się, że adres z linku, który podałam chyba na drugiej str., powinien być OK, bo mowa o paczkach wysyłanych właśnie przez pocztę amerykańską. Ten sam widziałam zresztą na paru amerykańskich stronach. Ale oczywiście najlepiej będzie, jak Ci kolega, o którym pisałaś, go potwierdzi albo poda właściwy :-)
X ZMIANA – jakość, nie ilość :)
Data: 06.12.2011 22:01
Kali, nie denerwuj się. W Afg. jakiś samobójca wysadził si w meczecie w Kabulu, ponad 50 osób zabił, ale naszych to raczej nie dotyczy. A teściowe… cóż,największą zaletą mojej jest to, że daleko mieszka i boi się, że ją telefon ugryzie ;-)

Zobacz wszystkie wypowiedzi