Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
142045 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika oszukana.eu
(Wyślij wiadomość)
Imię:
Nick: oszukana.eu
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:5
Strona www:http://www.oszukana.eu/
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:Administrator stron http://www.oszukana.eu/ https://www.facebook.com/oszukana.eu?ref=hl https://www.facebook.com/StopSpamPl?ref=hl https://twitter.com/OszukanaEu https://plus.google.com/u/0/106435901690667006744/posts
Ostatnie wpisy:
Uwaga na oszustów!
Data: 08.11.2015 23:12
mariza odezwij się do mnie oszukana@autograf.pl
Uwaga na oszustów!
Data: 08.11.2015 21:47
Dziękuję za komentarz pani nienaiwna1963 z końcu 7 strony. Stronę założyłam i stworzyłam od podstaw sama zresztą wszystkie podstrony o scammerach w Polsce też założyłam Ja. Pozdrawiam. Agnieszka Kniaziuk.
Uwaga na oszustów!
Data: 08.11.2015 21:19
Witam. Co to za komentarz wyżej że popełnię samobójstwo. Kobieto opamiętaj się zapraszam do nas na fb mamy grupę zamkniętą https://web.facebook.com/groups/oszukana/?fref=ts i co ci to da że to zrobisz nic a menda nigeryjska się cieszy ty się lepiej ogarnij i zapraszam do nas już mamy sporą grupę która walczy z tym dziadostwem i na fb mamy więcej info zdjęć i aktualnych profili oszustów.Oczywiście grupa jest własnością strony http://www.oszukana.eu/ Pozdrawiam.
Uwaga na oszustów!
Data: 10.08.2015 23:20
Tak mamy galerie zdjęć oszustów działa poprzez wyszukanie obrazem w google więc przesyłając zdjęcia wykorzystywane przez oszustów to może pomóc niedoszłym ofiarom http://www.oszukana.eu/galeria/ a w opcji video http://www.oszukana.eu/video/ na stronie znajdziecie filmy obejrzyjcie koniecznie zobaczycie że na całym świecie są ofiary takich oszustów mówią o tym głośno nie wstydzą się tylko u nas takie zacofanie że nie dość że pokrzywdzona to jeszcze ludzie się śmieją i palcami wytykają.
Uwaga na oszustów!
Data: 10.08.2015 23:05
Witam was dziewczyny widzę że klaudia ładnie mnie przedstawiła dzięki kochana jesteś pisz dzwoń. Nie mam nic do dodania poza tym że jestem administratorem strony http://www.oszukana.eu/ i 4 podstron o oszustach ale nie które z obecnych wiedzą o tym zapraszam do przesyłania zdjęć wykorzystywanych przez oszustów zapraszam też na stronę. Na stronie znajdziecie linki gdzie zgłaszać takie oszustwa. I czytając to wszystko powiem tak było dość głośno w prasie i trochę w mediach. A film dokumentalny jest też w planach. A jeśli ktoś ma jakieś inne pomysły to zapraszam do współpracy bo faktycznie wszystko prowadzę sama i pomoc naprawdę się przyda zwłaszcza teraz kiedy szykuję się do zmian na stronie…

Zobacz wszystkie wypowiedzi