Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
89362 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika Sibi
(Wyślij wiadomość)
Imię: Aneta
Nick: Sibi
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:1186
Strona www:
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:Kobieta która będzie się bała kolejnej zmiany...choć strach przychodzi już teraz.Jedynie głupcy nie znają strachu.
Ostatnie wpisy:
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 15.03.2013 17:49
Nie ma za co trzymajcie się :) Jak któraś chce pogadać to Fanka ma namiary.Tak jak pisałam nic w tym wszystkim nie jest łatwe.
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 15.03.2013 17:02
Witam Dziewczyny

Przede wszystkim najlepsze życzenia dla Was.Nie znamy się bo to nie moja zmiana byłam na XI.Życzę Wam wytrwałości i siły.

Odzywam się w zasadzie do jednej konkretnej osoby rozpisującej się tu o wierze religii itd

Mój drogi Panie bardzo ładnie piszesz o wierze religii itd ale jedno zdanie doprowadziło mnie do szału.A mianowicie strach jest dzieckiem szatana :) Strach jest ludzki,dostaliśmy wolną wolę a wraz z nią emocje do których również należy strach.Stworzona nas na podobieństwo Boga. Sadzisz, że Chrystus przed ukrzyżowaniem się nie bał?To jesteś w błędzie, myślisz ze jako syn nie zadawał pytań dlaczego?Przyjąć wyroki Boskie z pokora to sztuka, której uczymy się całe życie.Bądź uprzejmy nie pisać, że dziewczyny nie mają prawa się bać bo maja tak samo jak maja prawo gadać o paznokciach obiadach i innych sprawach.Wyjazd to jedno czas misji to drugie a powrót to jeszcze coś innego i nic z tego nie jest łatwe i proste.
Mówisz, że rozmowa to udział obu stron zgadza się to dialog i każdy mówi jak mu się podoba ,niech to będzie regułka niech to będzie nawet ” nie chce mi się z Tobą gadać”, zapomniałeś tylko o jednym: nie zawsze dostajemy odpowiedź natychmiast(a człowiek w swej słabości tego własnie żąda).Nie wystarczy otworzyć oczu żeby widzieć.

Ps
Dziewczyny macie prawo śmiać się , płakać,kląć,bać się i co tam jeszcze chcecie.Wspierajcie się wzajemnie bo to bardzo ważne :) Powodzenia

XI-stki POWROTY
Data: 08.10.2012 22:18
Witam

Nie było mnie bardzo długo i niestety się rozczarowałam(choć nikogo to nie obchodzi)-widać kończymy tak samo jak na początku(choć nie samym).To ma być czas radości a nie sporów.Pół roku bezpieczeństwa ma nas cieszyć i nie kuśmy losu.Wszystkim nam życzę dużo uśmiechu i wytrwałości w tych ostatnich chwilach.

XI-stki na spokojnie – cz. III
Data: 03.08.2012 12:18
Hejka Dziewczynki

Dla wszystkich gorące pozdrowienia :) i duzo uśmiechu

XI-stki na spokojnie – cz. III
Data: 04.07.2012 09:54
Witajcie Dziewczynki

Długo mnie nie było.Trochę spraw,trochę melancholii.Czasem myślę że przestałam wchodzić z powodu tęsknoty.Wiem oczywiście,że się wspieramy ale jakoś tak mi się porobiło że trudno mi rozmawiać o tej cholernej misji albo nawet czytać.Przepraszam Was wszystkie za to, mam nadzieję że powoli już mi przechodzi.

Życzę Wam wszystkim milutkiego dnia i dużej porcji uśmiechu.

XI-stki na spokojnie – cz. II
Data: 22.06.2012 08:43
Witajcie dziewczynki:)Taką miałam ochotę dzisiaj na słoneczko a tu chmurki :( ale trudno.
Milutkiego dnia Wam wszystkim.
XI-stki na spokojnie – cz. II
Data: 21.06.2012 09:15
Witajcie dziewczynki

Milutkiego dnia :)
Cieszę się że dzisiaj spotkam się z niektórymi z Was…oj już się stęskniłam :)

XI-stki na spokojnie – cz. II
Data: 15.06.2012 09:31
Witajcie Dziewczynki :)
Wreszcie mam jakiś spokojniejszy dzień więc mogę wam głowę pozawracać :) Pogoda na szczęście się poprawiła więc jutro mam zamiar z chwastami na działeczce powalczyć :)
Milutkiego dnia Wam życzę :)
Wątek, który nazywał się XII zmiana, przesunięty z forum XI zmiany
Data: 15.06.2012 09:28
:) Jak ja już czekam aż ta XII zacznie być aktywna :) …bo czas XI szybciej poleci :)
XI-stki na spokojnie – cz. II
Data: 14.06.2012 12:59
Witajcie Kochane

Dawno mnie nie było,mam masę zaległości ale myślami jestem z Wami.Zwyczajnie brakuje mi czasu na kompa :) Pozdrawiam serdecznie i obiecuję że jak tylko będę w stanie to nadrobię wszystko.Milutkiego dnia

Zobacz wszystkie wypowiedzi