Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
131533 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika Doloress1971
(Wyślij wiadomość)
Imię: Dorota Bancerz
Nick: Doloress1971
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:9
Strona www:
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:zwariowana,trochę szalona romantyczka
Ostatnie wpisy:
Uwaga na oszustów!
Data: 12.05.2017 17:31
Uwaga: Strona Lara Craft Scammer na facebooku została usunięta przez administrację ,w związku z tym ,piszcie na mój pryw.profil https://www.facebook.com/dorota.bancerz.9
Zagląda tutaj ktoś jeszcze?
Data: 29.11.2016 06:31
czasami zaglądam ,bo prpowadzę na fb stronę Lara Croft Scammer
Uwaga na oszustów!
Data: 11.10.2016 19:47
Amiki wejdż na moją stronę na FB

https://www.facebook.com/Lara-Croft-Scammer-183891232038082/

Zagląda tutaj ktoś jeszcze?
Data: 19.09.2016 16:42
mam pytanie ,jak tu wstawić zdjęcie na mój profil?
Zagląda tutaj ktoś jeszcze?
Data: 19.09.2016 16:41
czasami ja ,ale się nie znamy
Uwaga na oszustów!
Data: 11.09.2016 00:45
przez ostatnie dwa dni ,z czyjąś pomocą zgłosiliśmy kilka profili do Facebooka,wiem jak wyglądają profile oszustów
Uwaga na oszustów!
Data: 09.09.2016 09:52
ten Miller pisał do mnie niedawno.Nazywał się inaczej Robbin Weles,na zdjęciu siedzi przy barze(na fb)
Uwaga na oszustów!
Data: 09.09.2016 08:30
przypomniało mi się ,że przez kilka lat dostaję na email wiadomości od facetów o znalezionym skarbie,ale nigdy na nie nie odpisywałam.Podam kilka nazwisk facetów oszustów :
Louise Morgan, Dustin Johnson resztę wiadomości usunęłam,więc nie wszystkich pamiętam. Był Robbin Weles.
Uwaga na oszustów!
Data: 09.09.2016 08:06
miałam prawie identyczną sytuację jaka tu jest opisywana,z tym że nie dałam się oszukać .Było to na Facebooku.Napisało do mnie kilku facetów,przedstawiając się jako amerykańscy żołnierze stacjonujący na misji pokojowej ONZ w Syrii. Pisali że poszukują kolegów z wojska,że to ich pierwszy kontakt z Facebookiem,niektórzy w znajomych mieli tylko jedną osobę(która jest też moją znajomą),inni mieli w znajomych kilkanaście kobiet i był taki ,który nie miał nikogo.Byli to przeważnie sami wdowcy,każdy skończył jakaś szkołę wojskową ,z niektórymi pisałam 1 dzień, z innymi kilka dni.Oczywiście wszyscy byli we mnie szaleńczo zakochani ,od pierwszego wejrzenia,mówili o ślubie,o podróżach zagranicznych. Jeden napisał że zabierze mnie do Stanów,a potem że do Anglii.Od razu mu napisałam ,że coś ściemnia .Na drugi dzień jego konto zostało usunięte.Kolejnym facetem był rzekomo wdowiec z córką,tylko że on się nie podawał za żołnierza,miał w zdjęciach ,zdjęcie platformy wiertniczej na morzu,albo oceanie. W znajomych miał mojego znajomego prawdziwego,zapytałam skąd go zna i znów konto zostało usunięte.Z kolejnym pisałam troszkę dłużej(ze cztery,pięć dni),kolejny amerykański żołnierz z Syrii. W międzyczasie odezwa się kolejny facet,tez żołnierz z Syrii,więc zapytałam poprzedniego czy dawał komuś z plutonu moje namiary,albo pokazywał mój profil na fb,twierdził że nie,napisał żebym żadnemu więcej facetowi nic nie odpisywała.W wiadomościach często używał słowa Bóg.Poprosił ,żebym napisała do niego email,podał adres,ale adres był fałszywy bo wiadomość moja nie doszła .Podałam mu mój adres email i od razu ,po paru minutach przyszła od niego wiadomość.
KOPIUJĘ JĄ:
hello my dear
thank you for the mail
i am so glad to find you here again
well as you already known my name Louise from united state currently living and working with the united nation in syria for peace keeping mission
i am 54 years old
I am a person who is ambitious, optimistic, playful, hard working, devoted, intelligent, trusting, genuine, honest, sincere, witty and easy going. I am very passionate in all areas of my life. I am very responsible and try to eat right, work out and live a healthy life. I stay active and have a good time doing it. I believe in a healthy relationship, I value honesty and trust. That is what i am all about and if you do not have them, you do not have anything.
I like it when everyone around me is happy, it is one thing that keeps me moving forward, I dislike liars, racist, cheaters, gossips, oppression.
I love watching movies such as Romance, comedy , thriller, action and adventure, my favorite TV Shows, I love watching the likes of Oprah winfrey TV show, Jerry Springer, NCIS, Supernatural, lights out , Smallville, Heroes, Everybody hates Chris, I also loves listening to news like that of CNN, BBC, FOX news.
I need a woman that I will share my ideas with and have a good time with, someone to share all the blessings of God and challenges that life would bring.
hope to hear from you soon
Thank you
And god bless you.

Od razu się domyśliłam oszustwa,bo jak można napisać email jednocześnie pisząc ze mną na fb. Napisałam mu że jest oszustem,że to co pisał jest oszustwem.Czekałam na odpowiedz na moją wiadomość.Wczoraj wieczorem poprosiłam go o wysłanie jakieś jego najświeższej fotki(na Fb był młody a napisał mi że ma 54 lata)dostałam.Pisał że nie mogą robić tam zdjęć,że kapitan nie pozwala,ale mi wysłał.
pokazałam fotkę synowi,a syn sprawdził w necie ,czy fotka nie jest fałszywa i bingo .
Zdjęcia jakie mi pokazało,potwierdziło tylko oszustwo.Bowiem na zdjęciach byli ci wszyscy faceci,którzy do mnie pisali z Syrii ,i tam był artykuł o oszustach. Zdjęcia były z jakimiś czerwonymi napisami,wysłałam gościowi to samo zdjęcie ,które on mi wysłał,razem z linkiem do tamtej strony
https://www.scamwarners.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=83453
No i się zaczęło.Napisał że jestem idiotką ,że jestem głupia ,że jestem tłustą krową,po czym mnie zablokował,jego konto nadal jest na fb -Louise Morgan

Zobacz wszystkie wypowiedzi