Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
88505 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika aa255
(Wyślij wiadomość)
Imię:
Nick: aa255
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:7
Strona www:
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:
Ostatnie wpisy:
XI zmiana
Data: 15.01.2012 13:23
Ja odkąd mój poleciał też mam problemy ze snem, ale myślę, że to przez moją psychikę.
Jednakże Kasia musimy pamiętać, że kobiety żołnierzy są prawdopodobnie jednymi z najsilniejszych kobiet na świecie :)
I kto da radę jak nie MY!!! Pozdrawiam
XI zmiana
Data: 10.01.2012 18:19
Witam Was w dniu dzisiejszym Drogie Dziewczęta :) i z tego wszystkiego i ja mam ochotę na naleśniki…:)
XI zmiana
Data: 09.01.2012 19:19
Ja sobie ustawiłam, że jak napisze maila to wysyłają mi powiadomienie sms-em :) Nawet wcześniej nie wiedziałam, że taka istnieje.
Nie martwcie się mój jak był jeszcze w kraju też z smsowaniem ciężko, ale i tak bywało gorzej jak potrzebowałam pilnie się z nim skontaktować, a tu nicccc zero odzewu i potem po paru godzinach było, że co ja jestem taka nie cierpliwa.
A nawet jak pisze maile to nie jest tam napisane do końca to co chciałabym przeczytać, ale ważne, że jakis kontakt jest.
XI zmiana
Data: 09.01.2012 18:29
ja też nie mogłam, ale potem jakoś samo mi się ustawiło :) ważne, abyś na tamtej stronie się zalogowała i ustawiła sobie obrazek- potem to jakoś chyba samo powinno :P przynajmniej u mnie tak się stało
XI zmiana
Data: 09.01.2012 18:08
Mój doszedł do wniosku że Afganistan to piękny kraj , choć trochę pusty i jedyne czego mu brakuje to Polskiego jedzenia – o tak jedzenie najważniejsze… chyba też przydałoby mi się jakieś zwierzę… ale na razie musi mi wystarczyć zbliżająca się sesja, którą przydałoby się zaliczyć :) (udało mi się ustawić avatar :D ) i tak apropo jedzenia chyba też pojde ugotować jakiś obiad
XI zmiana
Data: 09.01.2012 00:58
Ja ze swoim od 2007 :) bywa lepiej, bywa gorzej w końcu wojak – ciężki charakter. Kiedyś był o krok od wylotu, ale przenieśli go do innej JW i w końcu się doczekałam tego nieszczęsnego stresu związanego z wylotem.
Kali22, ale Ci dobrze. Choć 7 lat to już długo i na ślub jakby nie spojrzeć najwyższy czas! Ważne, żeby nie poleciał jak będziesz w ciąży,bo wtedy ominie go bardzo ważny dla niego okres czasu :)
XI zmiana
Data: 09.01.2012 00:20
Witajcie. Cieszę się, że nie jestem sama!!! i wiem, że są osoby, które prawodopodobnie mają podobne odczucia do moich. Mój wyleciał 6-tego – to pierwszy raz. I jak na razie jeszcze żadna noc nie przespana…z mojej strony rzecz jasna. Wiem, że doleciał i niby wszystko OK ale … chyba naoglądałam się za dużo filmów o tematyce wojennej, więc moje wyobrażenia są od skrajności w skrajność.

Zobacz wszystkie wypowiedzi