Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
88493 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika jij
(Wyślij wiadomość)
Imię:
Nick: jij
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:36
Strona www:
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:
Ostatnie wpisy:
XI zmiana
Data: 20.01.2012 17:11
jej, jak dobrze że mojemu zachciało się kebaba na obiad, nie muszę nic wymyślać ;)
ja zmykam, będę jutro, muszę się nacieszyć i omówić kilka spraw nim mi zniknie w głuszy mój szanowny większy połówek :)
miłego wieczoru!
XI zmiana
Data: 20.01.2012 15:57
Sibi, też na śląsku siedzisz? :)
Onaa, powodzenia! Ja czekam na mojego aż wróci z pracy i nie puszczę go do jutra rana, stwierdziłam że jedzie na tak długo i będzie mnie miał z głowy, więc niech się teraz męczy :P
:)
XI zmiana
Data: 20.01.2012 10:35
Lene, posłałam Ci maila, a teraz idę się zająć ”wykorzenionymi”. niech ja to mam już z głowy! ;) udanego dnia! :)
XI zmiana
Data: 20.01.2012 10:29
Lene, to rzuć mi tytułami jeśli możesz, jeszcze poczytam recenzje i coś wybiorę, bo chcę mojemu teraz na ten poligon kupić.
i racja że nie mówią. ale z drugiej strony jak ktoś już jest z chlopakiem monu to wie, że do wiadomości przyjmuje się najpóźniejszy termin, inaczej można się srogo rozczarować. ;)
kto pójdzie za mnie opowiadać dziś o literaturze XX wieku?

edit: pisanie po polsku mnie przerasta, serdecznie przepraszam za literówki i szalone konstrukcje, ale przez najbliższe dwa tygodnie powinnam zapomnieć ojczystego języka ;)

XI zmiana
Data: 20.01.2012 10:01
mój mi wczoraj powiedział ”jeszcze okaże się że wrócę wcześniej niż myślisz” ;) i we wtorek dostał już nieśmiertelniki, jakoś mało optymistycznie mnie nastawiły wczoraj.
słuchajcie, mam pytanie! któryś z waszych robi instruktora survivalowego? bo potrzebuję tytuły dobrych książek w tej tematyce i najchętniej takich które są w biblioteczce kogoś kto się tym fachowo zajmuje. nie chcę kupować jakiejś marnej pozycji, w której nie będzie żadnych wartościowych inforamcji.
pomoże któraś? :)
XI zmiana
Data: 20.01.2012 05:11
cześć dziewczyny!
odprawiłam swojego do pracy, musi jechać się spakować przed jutrem, a sama siadam w końcu do nauki, wszak dziś literatura mnie pogrąży, bo nic nie ruszyłam jeszcze ;)
miłego dnia Wam życzę! :)
XI zmiana
Data: 19.01.2012 18:57
mój poszedł na trening, to też idę się poruszać, bo rozniosę mieszkanie. miłego wieczoru dziewczyny!
XI zmiana
Data: 19.01.2012 16:08
ja na szczęście nie muszę w żadną stronę się martwić, za dużo robię, ale patrząc na moje koleżanki stwierdzam, że dużo trudniej przybrać na wadze niż z niej zejść. chyba że trenujesz coś poważnie, to po prostu skup się na masie, tylko wtedy istnieje ryzyko że będziesz miała wygląd kulturystki, a to mało seksowne ;P
XI zmiana
Data: 19.01.2012 15:13
ja poluje na cięższe niż kilogram od jakiegoś czasu ;)
aż włączę sobie kasie i tomka w oryginale, zmotywowalas mnie do krecenia (jutro egzamin, po co sie uczyc jak mozna ogladac seriale :P )
XI zmiana
Data: 19.01.2012 14:52
Lene, wiesz co jest dobre na talie przy hula-hopie? jeśli masz takie normalne, puste w środku, rozwal je, wsyp do środka kilogram ryżu lub grochu (ryż łatwiej i mniej hałasuje) na początku będziesz miała siniaki, ale daje efekty. Jak zaczynałam kręcić, kręciłam codziennie oglądając jeden odcinek jakiegoś serialu, po miesiącu miałam fajny efekt. teraz, jak nie ma mojego w domu, włączam raz na tydzień, czasem raz na dwa jaki pełnometrażowy film do tłumaczenia i przez półtorej godziny sobie szumię hula-hopem. nie dość że talia się ładnie wyrabia, to jeszcze skośne brzucha są zadowolone z tej aktywności. :)

Zobacz wszystkie wypowiedzi