Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
141728 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika Marcin Józef
(Wyślij wiadomość)
Imię:
Nick: Marcin Józef
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:1
Strona www:
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:
Ostatnie wpisy:
Praca magisterska o polskiej misji
Data: 11.03.2012 20:26
Jestem studentem historii z Białegostoku. Piszę pracę magisterską o polskiej misji w Afganistanie, o warunkach życia, kontaktach z ludnością cywilną, o tym jak owa ludność (talibowie, afgańskie siły rządowe i zwykli cywile) są postrzegani. Pracę chcę oprzeć na relacjach żołnierzy, którzy tam służyli.

Na razie zebrałem 4 takie relacje, jednak to za mało do pracy magisterskiej. Dlatego też szukam osób, które byłyby skłonne porozmawiać ze mną o swoim pobycie w Afganistanie. NIE SZUKAM SENSACJI,z założenia nie pytam o poufne informacje. To wprawdzie tylko magisterka, nie zostanie opublikowana, ale rozumiem, jaka jest sytuacja i nie chcę nikomu przysporzyć kłopotów.

Po spisaniu relacji przesyłam ją do osoby, która mi jej udzieliła. Może ona wtedy swobodnie dokonać poprawek, usunąć te fragmenty, które uważa za stosowne. Jeśli wszystko jest w porządku, dana osoba podpisuje się pod relacją i dopiero wtedy wykorzystuję ją w swojej pracy.

Jeśli ktoś chciałby spotkać się ze mną lub dowiedzieć się więcej szczegółów, bardzo proszę o kontakt: dziemian.marcin@gmail.com

Podkreślam, że NIE WYKORZYSTAM ŻADNEJ RELACJI BEZ JEJ WCZEŚNIEJSZEJ AUTORYZACJI.

Zobacz wszystkie wypowiedzi