Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
83109 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika Kamita
(Wyślij wiadomość)
Imię:
Nick: Kamita
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:4
Strona www:
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:
Ostatnie wpisy:
XI-stki na spokojnie – cz. II
Data: 16.04.2012 23:29
Sibi nie będę kasować postów:)

Marto w którym miejscu mój post jest wrogi?

Gosiek ja jestem w stanie wiele zrozumieć bo mójMąż był na kilku misjach ale post o tym, że coś się dzieje w którejś bzie podczas gdy Niejedna z Dziewczyn mogła nie mieć dziś kontaktu ze swoim Bliskim jest nie na miejscu. Przysparza tylko nerwów. Jeśli jesteście tak zżyte to niezaleznie od powodów, Saimona pwoinna wiedzieć ze moze się zwrócić do Was na pw i otrzymać tam wsparcie. To nie jest Wasze prywatne zmknięte koło, forum. Tu wchodzi wiele osób, czasem niezalogowanych…Może warto o tym pomysleć.
mam nadzieję, że w końcu zrozumiecie po co tu jesteście. Nie zachowujcie się jak niedojrzałe samrkule tylko jak Kobiety Żłnierzy, tak żeby Oni nie musilei sięza Was wstydzić.

XI-stki na spokojnie – cz. II
Data: 16.04.2012 23:18
Selena znasz zasady dobrego wychowania;) radzę poczytac

Gosiek nie jest ważne teraz czy wspierała czy nie, chodzi o to jak napisała;)

dobranoc

XI-stki na spokojnie – cz. II
Data: 16.04.2012 23:11
Saimona zanim cokolwiek napiszesz, że stało się coś w bazie Vulcan pomyśl ile zamieszania i niepotrzebnych nerwów przysparzasz Dziewczynom które mają tam Bliskich.
masz jakeś problemy z Ukochanym to napisz pw do zaufanej Osoby a nie robisz raban, znikasz, dziewczyny się martwią, a Ty po kilkudziesięciu minutach wracasz jakgdyby nigdy nic i przepraszasz. Rozumiem, że masz jakieś stresy no ale nie jesteś tu sama!
XI-stki na spokojnie – cz. II
Data: 16.04.2012 18:22
Dziewczyny jak Wy się zachowujecie?
Zarówno jedna strona jak i druga. Narażacie na śmieszność całą społeczność kobiet wojskowych:/
Co chwilę kłótnie, przepychanki, uszczypliwości moderator niepanujący nad utrzymaniem porządku…Nic nie da usuwanie niewygodnych postów Fanko Szefa…tu trzeba konkretnych działań.
Mam wrażenie jakby się tu zebrały gimnazjalistki, a nie dorosłe Kobiety połączone wspólnym losem.
Forum już od dawna woła o pomstę. Większość osób śmieje się z tego co się tu dzieje. Zastanówcie się nad swoim postępowaniem. Przykre, że miejsce które było mi tak bliskie staje się folwarkiem… Czytają to różne osoby więc proszę Was nie róbcie wstydu Wszystkim Kobietom Żołnierzy bo niestety jesteśmy postrzegane przez grupę tu piszących:/ te 6 miesięcy minie, zapomnicie o misji po powrocie swoich Mężów, Narzeczonych, Przyjaciół, a niesmak pozostanie. Pracujecie na opinię kolejnych Dziewczyn, które tu przyjdą po wsparcie. Czasem warto się zastanowić.
Pozdrawiam

Zobacz wszystkie wypowiedzi