Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
142774 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika Zyzu
(Wyślij wiadomość)
Imię:
Nick: Zyzu
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:106
Strona www:
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:
Ostatnie wpisy:
Koniec żartów drogie Damy- czas powrotów XIII zmiany:)
Data: 06.12.2013 21:08
Ok weva, i nawzajem :-)
Koniec żartów drogie Damy- czas powrotów XIII zmiany:)
Data: 06.12.2013 20:53
Rozaroza, to mu nie otwieraj, proste!!!!!!
Ja rano rozmawiałam z moim na gg ale potem już nie miałam z nim kontaktu właśnie i nic nie wiem. Miał się odezwac później i cisza…
A ja już zaczynam nerwa łapać.
Koniec żartów drogie Damy- czas powrotów XIII zmiany:)
Data: 06.12.2013 20:01
Dziewczyny, które czekają na ostatni lot, macie jakieś info od swoich zielonych? Mama obawy czy aby przez pogodę nie będzie jakichś przesunięć.
Koniec żartów drogie Damy- czas powrotów XIII zmiany:)
Data: 03.12.2013 13:50
Cześć.
Mam prośbę. Przypomnijcie mi jak jest z kontaktem z Manas??? Bo mi dziś nagle mojego przerzucili a ja nawet z nim nie porozmawiałam. Jak jest w Manas??? Bo z tego co pamiętam dzwonić już stamtąd nie mają jak ale jakieś kawiarenki internetowe są???
A te dziewczyny co już powitały swoich zielonych – jak to jest z tą datą powrotów i godziną??? Jak to się ma później do rzeczywistości???
VII zmiana
Data: 24.09.2010 10:42
Awa, poddenerwowanie napewno jest. U nas już na szczęście zostało tylko to pozytywne.
Pozdrawiam zatem wszystkie czekające, i mam nadzieję że już niedługo będziecie miały te motylki w brzuchu, podobnie jak ja!!!
Dla takich chwil warto czekać!!!
VII zmiana
Data: 24.09.2010 10:36
Kajtuś, oczywiście że możesz się wtrącić, bo to jest forum. Każdy ma prawo napisać co myśli. Ja również napisałam. I nie oceniam żadnej z was, ani Farciary , ani ciebie , bo was nie znam i żadnego interesu w tym nie mam. Oceniam tylko wygląd i formę forum. Pamiętam jak było na poczatku, i widzę jak jest teraz. Nic więcej. To jest tylko i wyłącznie moje zdanie, żebyśmy się dobrze zrozumiały. Kiedyś można było napisać co się myśli… Teraz już nie bo jak ci smutno to nie pisz, jak ci źle to nie pisz bo dołujesz, jak się cieszysz to też nie pisz bo za wcześnie, heheh, w końcu lepiej chyba nic nie pisać. ;-)
A ciebie Kajtek podziwiam za siłę ducha, i za wytrwałość na tym forum, za to dla ciebie buziaki!!!
VII zmiana
Data: 24.09.2010 10:19
Urlopik prawie w całości zachowałam, więc jak najbardziej biorę!!! Na szczęście w pracy mam super szefa, i się z nim umówiłam że w każdej chwili mogę wziąć urlop, no bo jak się okaże że mój jeszcze ma przez tydzień chodzić do pracy po powrocie, to po co ja będę brała urlop?? Ale jak już wezmę, to od razu na 3 tygodnie!!!
Awa, a ty jeszcze długo będziesz czekać???

Farciara, doszukałaś się w moim poście jakichś niesamowitych rzeczy… Ciekawe… A kiedyś sama pisałaś, żeby nie doszukiwać się czegoś czego nie ma…

VII zmiana
Data: 24.09.2010 09:50
Zarażaj, zarażaj!!! ;-) ) Bo strasznie tu na tym forum smutno ostatnio… Pamiętam jak VI zmiana się cieszyła powrotami…a ja cieszyłam się razem z nimi czytając ich posty. A teraz??? Nie pytać o powroty, nie mówić o powrotach i najlepiej nie myśleć o powrotach, bo jak twierdzi Farciara “za wcześnie”!!!Ale cóż, jak tu się nie zgodzić z Panią Moderator!?
A ja się właśnie cieszę, i życzę żebyś jak najwięcej osób zaraziła optymizmem, to może troszkę wtedy odżyje forum???
Chociaż nie, już nie odżyje. Bo każdy się boi pisać, albo po prostu już nie chce…. Ale to temat rzeka i nie ma co go po kolejny zaczynać…
Więc pozdrawiam wszystkie cieszące się!!!
Papap
VII zmiana
Data: 24.09.2010 09:31
Heheh, Awa jeszcze nie mogę leżeć bo cały czas muszę chodzić do pracy, ale już ostatnie dni śpię sama!!! A przygotowania… Powiem ci że miałam tyle planów, tyle pomysłów!!! A teraz… Po prostu chcę się do niego przytulic, a on nie chce żebym się szykowała bo chce mnie zobaczyć taką ”normalną”, jak to ujął. Czyli bez fryzjerów, bez paznokci i bez makijażu. I za to kocham go jescze mocniej…
VII zmiana
Data: 24.09.2010 09:28
Nie pytałaś ilu, tylko pytałaś czy ”ktoś”. Więc odpowiadam, tak, już ktoś!!! Więc troszkę optymizmu, rotacja rozpoczęta!!!

Zobacz wszystkie wypowiedzi