Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
91862 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika Monika87
(Wyślij wiadomość)
Imię:
Nick: Monika87
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:23
Strona www:
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:
Ostatnie wpisy:
XI-stki POWROTY
Data: 03.04.2013 20:18
Hej Dziewczyny!
Pewnie mnie w ogóle nie pamiętacie, bardzo rzadko udzielałam się na forum, ale czynnie podczytywałam. Kiedyś się odezwałam kiedy między mną a moim Zielonym było bardzo źle a wręcz nawet rozstaliśmy się. Szczegółów nie zdradzałam bo uznałam, że to i tak mi nie pomoże a nie chciałam wylewać tu swoich żalów i smutków. Wczoraj z ciekawości weszłam na forum bo chciałam zobaczyć co tam u Was słychać i jak się układa Wasze życie po powrocie Waszych ukochanych. Zrobiło mi się strasznie przykro kiedy przeczytałam Wasze kłótnie. Nie chce się wtrącać bo to nie moja sprawa, ale chciałam tylko napisać, że gdyby nie pomoc Jane to nie wiem jakbym przetrwała to wszystko. Obca osoba dzięki swoim mailom pisanym w moim kierunku podniosła mnie na duchu i dała nadzieje na lepsze jutro. Nie wiem jak to było z Wami, ale mi Jane pomogła bardzo mocno, chociaż nigdy jej tego nie powiedziałam i nie wiem nawet czy mnie pamięta  Kiedy tylko odezwałam się na forum Jane od razu pośpieszyła mi z pomocą. Dlatego uważam, że kto jak kto, ale Jane zasługuje na to aby poczekać na powrót jej Zielonego i nie należy jej obrażać i pisać bzdury w jej kierunku, w końcu wytrzymała najdłużej z nas i nadal czeka. Jane chce Ci powiedzieć, że dzięki Tobie i Twoim dobrym radom odzyskałam Zielonego i jesteśmy teraz szczęśliwi jak nigdy wcześniej. Dziękuję Ci dobra kobieto! :) Trzymaj się i bądź dzielna a na pewno to Twoje czekanie przyniesie wyczekiwane owoce. Pozdrawiam Cię:)
Szanuje Was wszystkie bo w końcu każda z nas przeszła przez tzw. „piekło” kiedy nie było naszych facetów. Każda wylała nie jedną łzę, nie raz wkurzałyśmy się bez sensu i było nam bardzo, ale to bardzo ciężko, ale dałyśmy radę i się doczekałyśmy. Uszanujmy też te dziewczyny które nadal czekają i wspierajmy je a nie krytykujmy.
Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku mimo tego, że pewnie z niektórymi w ogóle nie miałam kontaktu. Pamiętajmy, że jako kobiety jesteśmy niesamowite, że znalazłyśmy w sobie tyle siły aby wytrzymać i przeczekać tak długą rozłąkę i cieszmy się tym co mamy, a kłótnie i krytyki nic nie dadzą a sprawiają tylko przykrość i niepotrzebnie ranią.
Miłego wieczoru! :)
XI-stki POWROTY
Data: 02.09.2012 16:53
Tak Juskas pasteryzuje i odwracam potem słoiki do góry nogami i przykrywam przez jakiś czas ręcznikiem.
Pozdrawiam :)
XI-stki POWROTY
Data: 02.09.2012 16:20
Juskas,
ja zazwyczaj robię leczo z kiełbasą zwyczajną bądź jakąkolwiek inna sprawdzoną, która mi smakuje. Do tego 3 papryki, czerwoną, żółtą i zieloną żeby kolorowo wyglądało,pomidory, 1 cebule, szczyptę pieprzu Cayenne do smaku żeby smak był bardziej ostrawy plus do tego pieczarki. A i jeszcze czasem dodam przyprawy bodajże Knorr specjalnie do Lecza :)
XI-stki POWROTY
Data: 02.09.2012 16:11
G.I. Jane, postaram się odzywać częściej. I jeszcze raz Ci dziękuję za wsparcie mi okazane w chwilach kiedy było na prawdę źle :)

Miłego dnia dziewczyny!

XI-stki POWROTY
Data: 02.09.2012 14:50
Hej Dziewczyny! :)
Pewnie niektóre z Was mnie nie pamiętają, a niektórych nawet nie miałam okazji poznać. Udzieliłam się parę razy dawno, dawno temu :) Ale dziś mnie jakoś natchnęło i postanowiłam się odezwać. Zauważyłam nowy wątek i bardzo się cieszę, że to już jesień i że niedługo wszyscy wrócą szczęśliwie do swoich domów i do swoich ukochanych :)
Pozdrawiam Was wszystkie (bez wyjątku) serdecznie! I życzę cierpliwości, która na pewno Wam się przyda w tych ostatnich tygodniach misji! :)
XI-stki na spokojnie – cz. III
Data: 26.07.2012 17:46
Cześć Dziewczyny w ten ciepły słoneczny dzień,
Jak tak czytam, że coraz więcej dziewczyn ma problemy z Zielonymi to nie mogę w to uwierzyć. Myślałam, że jestem wyjątkiem, jedną z niewielu a Was tak dużo :( Nie wiem co się im stało, czy na prawdę poprzewracało im się w głowach, czy to przez ten stres, czy nas sprawdzają, czy to możliwe, żeby po prostu przestać kogoś kochać w tak krótkim czasie? Mam już tyle teorii, że sama nie wiem za którą jestem. Chyba nigdy tego nie zrozumiem jak tak można! Pozdrawiam Was dziewczyny mam dziś zły dzień i boję się, że za tym wszystkim stoi jakaś osoba trzecia. (Oby nie..)
Miłego i spokojnego dnia! :)
_______________________________________
Bebe @ poleciał,
G.I. Jane, kochana znowu nie wytrzymałam i musiałam do Ciebie napisać :*
XI-stki na spokojnie – cz. III
Data: 25.07.2012 21:58
Bebe wysyłałam już 3 razy :) Na ten właśnie adres, może za chwilkę dojdzie :)
XI-stki na spokojnie – cz. III
Data: 25.07.2012 21:50
KolezankaA- ja niestety nie byłam tylko koleżanką…No, ale co tu poradzić, trzeba żyć Nadzieją.

GosiekOSP- Ja zaglądał wręcz codziennie, jak widzę jak dziewczyny się nawzajem wspierają to sama czuję w sobie takiego powera że smutek odchodzi na bok :)

________________________________________________________
Bebe- wysłałam jeszcze raz teraz powinno być.

XI-stki na spokojnie – cz. III
Data: 25.07.2012 21:44
Bebe odpisałam :)

Ja też jestem z tych czytających bo u mnie sprawy potoczyły się niestety całkiem inaczej niż bym tego chciała, ale cały czas trzymam kciuki za Was XI-stki :)

XI-stki na spokojnie – cz. III
Data: 25.07.2012 21:11
Zara wysłałam Ci @, daj znać czy doszedł.

Pozdrawiam! :)

Zobacz wszystkie wypowiedzi