Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
86608 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika bzik:)
(Wyślij wiadomość)
Imię:
Nick: bzik:)
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:16
Strona www:
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:
Ostatnie wpisy:
XI-stki na spokojnie – cz. III
Data: 27.07.2012 12:55
WITAM:) ale sie tu podziało….tyle stron ;) Co do prawa jazdy, ja zdałam za pierwszym razem, ale to było 10 lat temu :) :) chyba dlatego, że gaduła jestem i zagadałam egzaminiatora :) ważne , że zdałam :) Jeżeli chodzi o nieprzetrwanie związków, to muszę powiedzieć, że my sami (same:)) się nakręcamy, wyobrażamy nie wiadomo co, osoby trzecie mogą robić krecią robotę, a tak naprawdę jeżeli mogę wypowiedzieć się, to uważam, że jeżeli nasi panowie są tam , nie ma co jakich kolwiek im wyrzutów robić, jak wrócą można opierniczać ale w 4 oczka :) potem się godzić i związek przetrwa :)
XI-stki na spokojnie – cz. III
Data: 22.07.2012 13:08
Jeszczę powiem co do ceny. Alergolog wystawił mi zaświadczenie do ośrodka zdrowia, i lekarka przepisuje mi lek za który płacę ok 3 zł i do tego sół fizjologiczna też jest ze zniżką :) Niop tyle ode mnie :)
XI-stki na spokojnie – cz. III
Data: 22.07.2012 13:05
Mahdziunia i koteczek, ale testy skórne też nie są wiarygodne, kiedy dziecko ma alergie wziewną (czyli może też mieć astmę oskrzelową) Ja z moją córcią chodzę do Wojskowego Szpitala na Wrocławskiej w Krakowie do dkt. Wrońskiego jest to świetny wg. mnie lekarz. Na NFZ :) Dziecko dziecku nie równe i leczenie również nie, ja napisałam co działa na moje dzieciaki, ale na inny organizm może nie zadziałać. Jak moje dziecko miało w wieku 3 lat robione testy skórne nie wyszło jej nic, natomiast 3 lata póżniej już odczyny skórne były i to III stopień na IV możliwe.
XI-stki na spokojnie – cz. III
Data: 22.07.2012 12:32
Co do krtani i wymiotów, (tak troszkę o parę stron się cofnę) to może coś doradzę. Kiedy córcia miała 2,5 roku właśnie się zaczęło tak jak jedna z Was pisała (nie pamiętam która:) ) Zrobiłam test igg na własną rękę ponieważ skierowania nie otrzymałam, i na normę 58 ona miała 258 !! I tak na nam wyszła alergia :) Z wymiotami i krtanią (jest to alergia wziewna acz kolwiek teraz już ma skórna tez :( )męczyłam się dosyć długo, ponieważ na sterydy w dezodorantach nie reagowała. Rok temu na kontroli poprosiłam lekarza o zmianę l;eku, otrzymaliśmy leki do nebulizacji PULMICORT, BERODUAL i takich sytuacji już nie mam. Dodam, że jak małodszą 2 letnia chwyta, też jej robię nebulizację, tylko mniejszą dawkę i jak ręką odjął. Więc może warto pomyśleć o tym by dzieciątko nie faszerować antybiotykami . Dodam, że córa też była w szpitalu na zapalenie krtani.
XI-stki na spokojnie – cz. III
Data: 20.07.2012 20:05
Andromeda obawiam się że właśnie tak będzie, do pomocy jeszcze mamy sąsiada, który też bardzo ich pilnuje, a co najważniejsze, z mężem są zgodni co do faktu odganiania adoratorów córek. Dobrze, że mają taką mamusię jak ja :) :):) troszkę im pomogę, nie chcę by były starymi pannami :) Człowiek kiedyś też był młody, może nasi męzowie nie, ale to ich problem :)
XI-stki na spokojnie – cz. III
Data: 19.07.2012 20:29
Ja sobie obiecałam, że dla moich przyszłych zięciów ”postaram ” :) się być taką teściową jaką jest moja :) Gorzej z moim małżonkiem, dwie córy hmm współczuję im :)
XI-stki na spokojnie – cz. III
Data: 19.07.2012 20:24
To może ja jeszcze powiem co do teściowej :) Jest suuuper!!! Choć przyznam, na początku małżeństwa, kiedy krążył stereotyp teściowej podchodziłam do niej z dystansem, kiedy mąż był na pierwszej misji zdażyły się małe nieporozumienia, ale dziewczyny, o wszystkim należy rozmawiać i to od zaraz, by kwas się nie nawarstwiał. Traz chodzę do teściów co dzień i nie wyobrażam sobie gdyby ich nie było, są kochani i im to mówię:)A tak po za tym, to uwielbiam z mamą (teściową) od czasu do czasu napić się likieru jej własnej roboty i każdej niedzieli jestem z dzieciaczkami u nich na obiadku, oby żyli nam 100 lat :) :)
XI-stki na spokojnie – cz. III
Data: 19.07.2012 10:43
A jeszcze zapomniałam dodać, że ja już mężusia będę miała za ok 3 tygodnie. Dlaczego tak szybko, to nie mam pojęcia, ważne, że wraca:)
XI-stki na spokojnie – cz. III
Data: 19.07.2012 10:36
Witam cieplutko :) Dziewczyny, że tak troszke powrócę do prezentów komunijnych. Nasza córa ma też w 2013r komunię, i uwierzcie mi, że to co dziecko sobie zażyczy, to tylko zależy tak naprawdę od rodziców. 3 lata temu jej kuzyn miał komunię i tak jak piszecie on chce laptopa, kłada ba, a żeby było lepiej na 18 już chce samochód. Ja mojej tłumacze od tego czasu, że komunia to nie prezenty, a przyjęcie Jezusa do serduszka i opłacało się, bo jak ktoś jej się pyta co chce, to mówi, że tylko obrazek z Matką Bożą. I jak uważacie, czy w dużej mierze nie zależy to od nas :) ?
XI-stki na spokojnie – cz. III
Data: 18.07.2012 16:49
A i zapomniałam podziękować za ciepłe przywitanie :*

Zobacz wszystkie wypowiedzi