Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
90489 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika zunia
(Wyślij wiadomość)
Imię:
Nick: zunia
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:475
Strona www:
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:
Ostatnie wpisy:
Dwunastki w Aatarach.
Data: 04.06.2013 13:43
Casium dziekuję bardzo, powtórzę po dziewczynach: jesteś wielka :) Mój avatarek też trafiony, włosy tylko mam krótsze, czarne ze mnie babsko ;) a i roślinki lubię głaskać i nawet męża zaraziłam swoim hobby mimo, że wcześniej tylko typowo chłopięce zabawki go rajcowały, a teraz lubi dalej i swój motorek i mój ogród :D .
U nas wszystko bardzo OK :D zielony prawie na finiszu z badaniami. Niewele opowiada ale nic się nie zmienił, może poza tym że teraz jeszcze bardziej docenia wszystko wokół siebie po pobycie w tamtym piekielnym kraju.
Pozdrawiam Was kochane XII. Szkoda mi XIII, że tak dziewczynom trolluje ten frustrat o wielu twarzach.
Casium jeszcze raz dziekuję nasza czarodziejko :)
Tęsknię
Data: 28.05.2013 08:23
Casium dziekuję :) a wiesz kochana … że trafiłaś z tym avatarkiem, ciemna karnacja i włos to ja hi hi. U mnie wszystko bardzo, bardzo dobrze :D Chopisko moje wychodzone przyleciało, mam teraz swoją misję … go podtuczyć. Córka nie odstępuje go na krok i zupełnie się moje zdanie teraz dla niej nie liczy ;) Poza tym wszystko jest (tfu, tfu) idealnie. Pozdrawiam was wszystkie :)
Powroty XII zmiany – czas pazurki na czerwono malować i ”pasy startowe” szykować.
Data: 13.05.2013 14:08
też mnie kuszą ciekawe miesca w Polsce i z chęcią bym je pozwiedzała tylko urlopu mi nie wystarczy i obawiam się że taka wycieczka musi poczekać jeszcze kilka lat jak nasze córki bedą gotowe albo zostac same w domu albo nie przeszkadzać w trakcie ;) zwiedzania. Dzieciaki raczej nudzą się tym co intersuje starszych. Sama pamietam wycieczki szkolne do Krakowa czy Warszawy, najciekawsze były sklepy ;) a teraz to zupełnie co innego.
Cieszę się że nie był na zmianie letniej, bo zimą, wiadomo, raczej nuda więc nic ciekawego (oprócz świąt) nie ma a latem jest mnóstwo rzeczy które mogłyby ich i nas ominąć.

Misiowa jak lubisz przyrodę polecam 2 osobowy kajaczek na jeziorze pełnym zakamarków czy wysepek (bez podtekstów … ale w sumie jak by was naszło) można wiele ciekawych rzeczy zobaczyć a relaks jaki … kochana, ja zawsze szczęśliwa wysiadam i mam niedosyt. My młodszą bierzemy ze sobą a starsza pływa w drugim z koleżanką. Raz spróbujesz i wsiąkniesz.

Ja tez zaraz spadam, jeszcze godzinka, a w domu ostanie podrygi a jutro lekcje mam sktócone ;) :D

Powroty XII zmiany – czas pazurki na czerwono malować i ”pasy startowe” szykować.
Data: 13.05.2013 13:14
My w długą dopiero na wakacje w sierpniu, raz że mój urlop a dwa wakację dziewczyn, bedą super wczasy. Wczesniej w czerwcu wyskoczymy na jakiś dłuższy weekend gdzieś może w góry. A tak w ogóle to z nas dwa ekoludki więc my każdy weekend i jak jest czas to w tygodniu rowery, a jak przyjdzie lato to mamy w okolicy piękne i czyste jezioro a tam kajaki, rowerki wodne, pływanie, karmienie kaczuch, i tak w koło, możemy tak cały dzień. Ach, jak ja sie cieszę że to już koniec :D

Powroty XII zmiany – czas pazurki na czerwono malować i ”pasy startowe” szykować.
Data: 13.05.2013 12:55
myślę że u mnie bedzie to samo i dość szybko się mąż zaaklimatyzuje spowrotem, ma milion planów poczawszy od pierdół do tych większych. Zmian w zachowaniu nie zauwazyłam do tej pory więc chyba będzie dobrze.
Miałam w planach jakos się lepiej ubrać na powtanie ale chyba sobie daruję ;)
Powroty XII zmiany – czas pazurki na czerwono malować i ”pasy startowe” szykować.
Data: 13.05.2013 12:43
dzięki Misiowa.
Chcę tylko urwać się w dzień przylotu z pracy a kolejny wziąć wolny, tym bardziej że młodsza akurat ma urodziny.
Jakoś nie wierzę że to już lada chwila; 8,5 miasiąca , z tego punktu gdzie jesteśmy teraz niby szybko.
Powroty XII zmiany – czas pazurki na czerwono malować i ”pasy startowe” szykować.
Data: 13.05.2013 12:16
hej :)

powiedzcie mi dziewczyny czy godzina przylotu do Polski, którą wam podali zieloni to faktyczna godzina przylotu czy były jakieś większe odchylenia?

Ja już jestem obrobiona, dzisiaj tylko mała kosmetyka. Weekend minął mi expresowo, a córcia jak dziwiona była że to ostatnia kratka. Wolnego narazie tylko 1 dzień biorę, wezmę więcej jak się upora z badaniami.

Powroty XII zmiany – czas pazurki na czerwono malować i ”pasy startowe” szykować.
Data: 07.05.2013 18:23
hej poszukiwaczki zaginionych majtek :D

Cassium masz wyobraźnię :) bloni z rosnącym cycem najlepsza :D

czy mogłybyście mnie kochane oświecić bo się pogubiłam, ile tur już przyleciało (nie licząc tej małej we Wrocławiu) 3?

Frea ja chyba świętuje kilka dni po tobie :D

Potyrałam ;) to teraz dla odmiany żarełko znoszę i masę słodyczy do domu i ”oj będzie bal, oj będzie bal” (Laskowik to śpiewał?) balony też mam, padnie z wrażenia, ciągle mi mówi nic nie szykuj, daj sobie spokój, a ja i tak po swojemu (zresztą jak zawsze) ale żeby nie było i się w d..ce nie przewróciło, po tygodniu koniec z usługiwaniem itd i wszystko wróci no normy hi hi

Pozdrawiam gorąco :)

Powroty XII zmiany – czas pazurki na czerwono malować i ”pasy startowe” szykować.
Data: 05.05.2013 22:47
hej dziewczyny :)

Casium :) pięknie , kolorowo i pewnie że trzymamy wartę :)

Milka coś mi się wydaję że mamy ta samą datę :)

Ja dalej nie wierzę że już za parę dni …
Mój przeskoczył już do 2 bazy, jeszcze tylko Manas i kierunek dom :) jak patrzę na niego to skypie to jest po prostu przeszczęśliwy, oczy aż mu błyszczą :) A ja dalej robię jak wół, trochę potyrałam, trochę pogrilowałam a jutro do pracy, ciężko po tylu dniach wolnego.

Pozdrawiam was serdecznie i proszę powychodzić z kącików te dziewczynki, które jeszcze czekają :)
dobranoc :)

Powroty XII zmiany – czas pazurki na czerwono malować i ”pasy startowe” szykować.
Data: 03.05.2013 23:19
witajcie towarzyszki kończącej się jesienno-zimowej niedoli :D

cieszę się z wami bardzo i uśmiecham do waszych postów, u mnie zaraz jedna cyferka i mój szanowny niebawem będzie wykonywał pierwsze ruchy. Dziś śmieję się do siebie, do pająka, do ściany, do wszystkiego … to przedostatni weekend bez niego i jakoś do do mnie nie dociera że to już niedługo :D

Pomyślałam dziś … ;) i od lutego zeszłego roku do maja br był łącznie z 3 miesiące w domu, najpierw poligony, szkolenia później wyjazd, w końcu trochę razem pobędziemy razem.

Pozdrawiam was gorąco w ten piękny majowy wieczór :)

Zobacz wszystkie wypowiedzi