Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
89449 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika Misia27
(Wyślij wiadomość)
Imię:
Nick: Misia27
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:42
Strona www:
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:
Ostatnie wpisy:
VII zmiana
Data: 05.09.2010 09:36
cześć. Ja jeszcze jestem z Tomaszowa Maz. Nareszcie się ktoś pojawił. hip hip hura!!! Szkoda tylko że tak późno, ale jak to mówią lepiej późno niż wcale. Jak coś proszę na @.
VII zmiana
Data: 17.08.2010 09:17
Asia to skoro mężusiowi tak brakowało normalnej kawy mógł się zgłosić do mojego bo moje Kochanie zabrało ”tylko” 6 kg zwykłej kawy ;) , hmm… i mimo wszystko i tak mu braknie
lista potrzebnych rzeczy na misję
Data: 17.06.2010 15:27
Nie zapomnijcie o okularach przeciwsłonecznych, wpiszcie na liste wszystkie niezbędne dokumenty – w jednostce powiedzą co należy zabrać, coś piśmienniczego, obrazek święty jeśli ktoś jest wierzący oczywiście, spiwór, poduszkę !!! jak mi się przypomni co mój mąz zabierał dopisze oczywiście.
a i dolary należy zabrać! W sumie napisałam takie przyziemne rzeczy ale o nich najczęściej się zapomina.
Kobiety 7 zmiany
Data: 27.05.2010 09:37
Wiecie co dziewczyny mój też jest w 4C i jakoś nie ma problemu z kontaktem. Dzwoni codziennie, nie ma dnia żeby do mnie nie zadzwonił, jeśli chodzi o net to faktycznie teraz jest gorszy niż do tej pory ale jest codziennie więc sory za szczerość dziewczyny ale chyba z rodzinami, żonami, narzeczonymi itp. kontaktują się Ci co faktycznie tego kontaktu chca!!!
VII zmiana
Data: 18.05.2010 18:14
Basia ja uważam podobnie jak smileska, że facet jak mu się nadskakuje to traktuje kobietę jak powietrze. Kurcze dlaczego basia Ty masz być wiecznie miła, czuła, kurcze dlatego że on jest na misji? Paranoja, przecież Tobie zycie też się przewróciło do góry nogami, zostałaś sama, z małym dzieckiem nie masz od nikogo pomocy musisz sobie sama radzć i co Tobi nie jest ciężko, tak samo jest więc jak on jest chłodny to Ty tez bądź i przestać mu wchodzić w …., a ide o zakłąd że Cie doceni.
Baza four corners???
Data: 18.05.2010 09:24
Hej Kobietki. Mój też jest w 4C i ja na kontakt nie narzekam. Mój mąż dzwoni codziennie na komórke i stacjonarny i na necie też jest w sumie codziennie. Powiem szczerze że takim dobrym kontaktem jestem zszokowana.
Pozdrawiam
VII zmiana
Data: 07.05.2010 11:56
Oj z Panami z MON-u to i ja chętnie porozmawiam. Powiedziałabym co mi na sercu leży, myślę że od moich wywodów mogłaby ich głowa rozboleć ;)
VII zmiana
Data: 07.05.2010 11:05
Może nie tyle że nie mogą co nie powinni, choć ja dostałam raptem 2 i w sumie nic niepokojącego na nich nie ma tylko mój kochany M, więc chyba to nic złego że je przesłał.
VII zmiana
Data: 07.05.2010 10:51
monikazmc z kartami to chodzi o to że są to karty z kodami aby mogli do nas dzwonić po lini wojskowej na koszt MON-u. Bez kodów nie zadzwonią. Karty z kodami dostają podajże w Bagram.
VII zmiana
Data: 07.05.2010 09:57
Witam piękne kobietki.
Dzis już piątek ,jeszcze 6 godzinek pracy i weekend hip hip huuuuuraaaaaa.
U nas jest tak że mój M dzwoni i na komórkę i na stacjonarny razem 14 minut. Czasami jest tak że zadzwoni do rodziców czy swoich braci zamiast do mnie, więc tak naprawdę może dzwonić gdzie chce. Kontaktem z Afganu ja osobiście jestem zachwycona bo myślałam że będzie on trochę bardziej ukrócony a tu miła niespodzianka. Oczywiście dochodzi codziennie jeszcze gg.
Hmm. dobrze że chociaz kontakt z Polską został w miarę dobrze zorganizowany przez MON
Życzę miłego dzionka.

Zobacz wszystkie wypowiedzi