Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
90493 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika niezapominajka
(Wyślij wiadomość)
Imię:
Nick: niezapominajka
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:83
Strona www:
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:
Ostatnie wpisy:
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 19.03.2013 14:55
Mój jest na XII i na dziś dzień go nie ma 5 miesięcy i 13 dni a wraca dopiero w maju , masakra. Lądek Zdrój super, jedzonko domowe , bardzo smaczne pod tym względem dbają o kuracjuszy. Spanie wyobrażałam sobie niezbyt ciekawe , bo pisali na forach że , komunę jeszcze pamięta . Ale wszystko mają wyremontowane , pokój my trafiliśmy panele na podłodze itd. Łazienka w pokoju, i ta cudowna duża kabina prysznicowa hahahaha:) W cenie wyżywienia my jako żony , no i dziewczyny też oczywiście mają 45 minut codziennie basenu, siłownia 1 godzina dziennie. To jest gratis ale można sobie dokupić zabiegi no nie! A mój zielony był bardzo zadowolony , a i są do wykupienia wycieczki , do Czech i ogólnie po górach ale warto . Takiego relaksu nigdy nie miałam , nawet na zwykłych wakacjach jak sobie sami organizowaliśmy
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 19.03.2013 14:35
Tak nie o takie sprawdzanie mi chodziło , on pewnie po swoich słowach liczył na to , że usłyszy iż , bez względu w jakim stanie wróci to ty i tak rozo się nim zajmiesz , bo wiesz kaleką to zostać można i w Polsce. Co do długości misji , to i tak nie ma mowy że 6 miesięcy to 6 miesięcy . Jednego się nauczyłam że w wojsku nie ma nic pewnego , prócz tego że pensja jest regularnie . Ja już się nie mogę doczekać powrotu mojego , mamy już zaklepany termin do sanatorium . Byłam w zeszłym roku latem , bo jak wspomniałam mój zielony był na X. A w tym roku aż marzę o moim Lądku Zdrój.
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 19.03.2013 09:07
Roza, a może on czekał aż mu powiesz , że go kochasz i bez względu na wszystko będziesz z nim . Mój na początku mnie sprawdzał, jestem od mojego o 10 lat młodsza , i ciągle mi gadał że on się szybciej zestarzeje itd. Pytał czy będę chciała być z nim . Dlatego może chciał usłyszeć że bez względu na wszystko będziesz u jego boku.
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 19.03.2013 09:01
U mnie dziś zaczęło padać , depresja .Czy ta zima nie da nam spokoju . A tak nawiasem mówiąc obiło mi się o uszy że ta zmiana czyli XIII ma trwać dziewięć miesięcy . Współczuje wam laski , naprawdę , (oczywiście jeżeli to prawda) , tylko tak mimochodem znajomy mojego męża mi mówił , też zielony .
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 18.03.2013 21:31
Jestem skonana wszystkim , widzę jak mojego zielonego męczy to że nie może mi pomóc , ja robię dobrą minę do złej gry , wszystko aby on miał oparcie. Ja sobie jakoś poradzę , powiem wam że ten wyjazd mi się strasznie dłuży. Jakby nie możliwość oglądania go na skeypie , zapomniałabym jak wygląda .
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 18.03.2013 21:27
No z miłą chęcią bym skorzystała z pomocy wojskowych , ale do diabła u nas jednostkę zlikwidowali i przenieśli ją 600 km ode mnie, a jednostka z której wyjechał do Afganistanu mieści się 500 km ode mnie hmmmm….. skąd mieliby bliżej :) :):)
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 18.03.2013 17:38
Witam co u was. Ja dostaje szału macicy , dopiero co doprosiłam się szwagra o zajrzenie do zlewu w łazience bo coś ciekło, a teraz mi wysadza w domu wszystkie żarówki , BŁAGAM LITOŚCI . Czy ten dom nie może poczekać ze swoimi usterkami do powrotu zielonego :(
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 18.03.2013 09:06
a i leki przeciwbólowe , wiesz jak twojego nie daj boże ząb zaboli , lepiej mieć coś pod ręką.
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 18.03.2013 08:32
Kup też ze trzy paczki nawilżonych chusteczek takich dla dzieci mój sobie je bardzo chwalił , mówił że bynajmniej na patrolu może twarz przetrzeć od piachu , a tam niestety jego jest w nadmiarze. A co do książki moje panie rewelacja , wczoraj siedziałam do pierwszej w nocy , ooooo…. mój jak wróci będzie biedny fajne pikantne szczegóły można jeszcze dużo się nauczyć z niej . Naiasem mówiąc niezłą fantazję ma ta pisarka , znalazłam kilka rzeczy które spróbuję z moim ZIELONYM :)
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 17.03.2013 18:51
To mój młodociany siedzi kawałek ode mnie i dziwnie na mnie zerka . Nie żebym robiła jakieś dziwne ruchy , ale od śmiechu po czerwone policzki uffff. Aż mi gorąco

Zobacz wszystkie wypowiedzi