Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
141728 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika ona1989
(Wyślij wiadomość)
Imię:
Nick: ona1989
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:2
Strona www:
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:
Ostatnie wpisy:
Prośba-jeśli ktoś jest tam teraz..
Data: 01.03.2013 14:36
Najprawdopodobniej kubek jest z Kabulu ale to nie są informacje na 100% jeśli jednak ktoś mógł w jakiś sposób pomóc byłabym wdzięczna, mogę wysłać zdjęcia lub opis kubka w każdej chwili.
Prośba-jeśli ktoś jest tam teraz..
Data: 01.03.2013 13:03
Witam serdecznie,
Moja prośba może na początku wydać się denna, głupia i zupełnie nie na miejscu, za co przepraszam, ale już nie wiem co mam robić. A bardzo mi na tej sprawie zależy.
Mój Narzeczony, dostał od swojego brata który był w Afganistanie kubek. Ten kubek wiele dla niego znaczył, nie będę się rozpisywać dlaczego, ale proszę mi uwierzyć na słowo, bardzo dużo… Niestety przy sprzątaniu, niechcący kubek w moich rękach pękł na pół, posklejałam go najlepiej jak tylko mogę ale to już nie to samo, przyznałam się i obiecałam że chodź bym miała go wykopać z pod ziemi to mu go znajdę taki sam. Proszę jeśli ktoś z Państwa, ma kogoś kto tam jest i mógłby kupić mi taki sam.. Zapłacę za wszytko, za kubek, przesyłkę, za wszytko. Proszę. Ja zdaję sobie sprawę że to głupia prośba ale to naprawdę ważna sprawa.. Jesli ktoś z Państwa zechciałby mi pomóc proszę o kontakt, mam zdjęcia kubka, wiem ze jest ich tam sporo takich i nie powinno być większego problemu z zakupem drugiego. Podaję maila: o-ona364@wp.pl.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Zobacz wszystkie wypowiedzi