Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
89499 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika
(Wyślij wiadomość)
Imię:
Nick:
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:86
Strona www:
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:
Ostatnie wpisy:
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 07.04.2013 22:17
Tak sobie myślę, jak Was czytam, że jednak większość żołnierzy, mających rodziny, to ma swój rozum i wybrali sobie dobre kobiety na żony….
Pracują, zajmują się dziećmi, domem, odwiedzają znajomych, wspierają innych, i nie mają czasu na tracenie czasu w internecie na jałowe spory z dmuszkiem. Oczywiście jest pewien promil żon i narzeczonych, które szukają wsparcia w najgłupszym środowisku jakie istnieje – w Sieci. Ale, żeby skorzystały, jak jest szansa, z dobrych porad, to nawet im przez głowy nie przejdzie… Mam wrażenie, że nie umieją nic innego, jak tylko śledzić fora i zapewniać się o ”wspieraniu”
Nie pozostaje mi nic innego, jak współczuć ich wybrańcom…

p.s. To takie moje – swojskie myśli, po lekturze większości postów. Oczywiście nie miałem Was na myśli moje drogie Panie. ;)

Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 07.04.2013 17:33
A tak na marginesie…

To właśnie moje wpisy nadają ”smaczku” temu forum.

Wpisy niektórych pań są tak nudne i przewidywalne, że nawet nie trzeba ich czytać, bo i tak wiadomo, że będzie kilka linijek oklepanych, chociaż pięknie brzmiących (i oczywiście ”neutralnych”) sloganów. Pewnie, że się takie ”coś” czyta miło za pierwszym, a nawet za piątym razem. Schematy, zakute formułki, byle wydawać się innym miłym i przyjemnym. Pewne jest, że część użytkowników łyka takie ”słodkości” jak młody szpak fasolę, bo nie stać ich na głębszą refleksję nad tym co czytają. Mają prawo do tego. Ale nie odbierajmy prawa i szansy innym, nielicznym, do tego, żeby się zastanowić nad słowami, które być może im się nie podobają, ale pobudzają ich sumienia.

Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 07.04.2013 17:11
@fanka szefa
W końcu nie wiem komu mogę wierzyć?
Czy Twoim teoryjkom stworzonym naprędce na użytek tego forum? Cóż… brzmią one pięknie, ale jedyną ich podstawą są tylko i wyłącznie Twoje przemyślenia. Ale skoro Ty masz prawo dzielić się swoimi teoryjkami, to nie dyskryminuj innych, którzy tu też mają prawo swoje teoryjki przedstawiać, włącznie ze mną (ja chociaż mam oparcie w Piśmie Świętym…)

@Aga24
Mój Ty Watsonie, moja Ty spryciulo… Oczywiście, ”błysnęłaś” pomysłem, że można ”o mnie” wiele znaleźć w internecie…
Skoro Ty znalazłaś, to możesz mieć pewność, że ja znalazłem też. I uwierz mi… to imię i nazwisko bardzo mi pasuje. Wybacz mi też, że nie frapujesz mnie na tyle, żebym tracił czas na szukaniu informacji o Tobie w Sieci. Dla mnie wystarcza wiara, granicząca z pewnością, że wszystkiego o Tobie dowiem się najpóźniej na Sądzie Ostatecznym.

No i niestety, znowu dajecie się ponieść nerwom, chociaż mój komentarz był skierowany do rozaroza.

Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 06.04.2013 22:30
Moje Drogie Panie.
Zauważyłem na tym forum pewne zjawisko. Otóż nazywa się ono DYSKRYMINACJĄ. Uwielbiacie zatem dyskryminować każdego, kto różni się od Was.
I tak. Jeśli rozaroza pisze zgodnie z Waszymi poglądami, to jest cacy, a jeśli zaczyna inaczej, zaczynacie od razu ją sekować.
Ja się pytam, czy nie miałem racji pisząc, że na tym forum najlepiej gada się tylko o wsparciu, bo takie gadanie nic nie kosztuje?

Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 04.04.2013 22:27
@marcela
Wyłażę z kąta, ale nie zwracaj na mnie uwagi…
Śniegu tyle napadało, że tam gdzie stał mój samochód była tylko wysoka zaspa… heh.
Jadę jutro posprzątać mogiłę powstańców z 1863 roku…
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 04.04.2013 19:02
@rozaroza
U nas nieustające (przez 8 dni) święto. Oktawa największego i niespotykanego przedtem i potem wydarzenia – zmartwychwstania Jezusa! Alleluja!!! Jest to wydarzenie tak doniosłe, że z tej okazji jutro nie obowiązuje post! :)
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 04.04.2013 01:27
Cóż. Przyzwyczajony jestem do takich epitetów wobec mnie. :) Mnie się to nie wydaje słusznym, żeby nazywać nawiedzonym kogoś, kto wierzy w zabobony ze słonikami i innymi bzdurami, chociaż jest katolikiem.
I to jest dobra myśl, żeby mnie czytać, ale nie odpowiadać. Bo dokładnie z taką sytuacją mamy tu do czynienia. A jak się kto denerwuje po przeczytaniu mojego wpisu, to tylko dlatego, że to odzywa się jego sumienie. heh
Miłego dnia życzę.
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 03.04.2013 20:40
Koszulka super!
Tylko dlaczego po angielsku? Nie wstydźmy się, że jesteśmy Polakami i że język polski jest nam najdroższy!

A może w ogóle zacznijmy i tu pisać po angielsku? Przecież tak będzie bardzo trendy…

Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 03.04.2013 16:57
Dla tych, które nie wiedza jak sobie poradzić z tęsknotą polecam zaangażowanie się w jakąś działalność społeczną. Nie ma nic gorszego dla żołnierza, którego żona z nudów siedzi przed komputerem i “nakręca się” czytając smętne wpisy, choćby one zapewniały o nie wiadomo jakim wsparciu.
Jest to tylko jednak wsparcie wirtualne. Polega ono na tym, że najlepiej się czuje wtedy osoba, która takiego “wsparcia” udziela. Bo okazuje się, że żeby realnie pomóc, to znajdzie się tysiąc przeszkód, na przykład za duża odległość, samochód “akurat w warsztacie”., itp…
Przypominam także, że NAJBARDZIEJ REALNĄ POMOCĄ jest modlitwa w intencji żołnierzy na misji. Ona zawsze jest skuteczna.
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 28.03.2013 15:06
Zatem niech Wam Zmartwychwstały Jezus błogosławi.
Miejmy nadzieję, że dopiero po świętach przedmucham to forum. ;)
Wesołych Świąt!!!

Zobacz wszystkie wypowiedzi