Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
90489 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika kagnieszka
(Wyślij wiadomość)
Imię:
Nick: kagnieszka
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:10
Strona www:
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:
Ostatnie wpisy:
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 03.05.2013 13:32
Miało być dwunastą zmianę.
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 03.05.2013 13:31
Martyna11, mam podobnie. Trzynastą zmianę jakoś przetrwałam, ale teraz…nie mogę na niczym się skupić. Myślami ciągle w innym miejscu…Czuję ciągłe napięcie i strach…Mam nadzieję, ze to stan przejściowy. Nie chcę się rozklejać. Pozdrawiam.
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 03.05.2013 13:20
To dzisiaj mojego podpytam, ciekawe jaką on ma wiedzę odnośnie tych terminów. Jeszcze trochę i zaczną się szykowac do XIV zmiany, to coś może będzie wiadomo.
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 03.05.2013 13:14
Fiola, nie załamuj tymi terminami:-(. Luty? Nie dam rady. Mój wyleciał we wrześniu 2012, więc ja obstawiam październik najpóźniej. Inaczej będę musiała coś wymyslać, żeby go szybciej zrotować:-). Wierzę, że są to plotki, nie chcę się nakręcać niepotrzebnie. Sczęściara z Ciebie, godzinka rozmowy.
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 03.05.2013 12:33
Ja mogę zaświadczyć, ze efekty są po ćwiczeniach + oczywiście ograniczenie słodyczy i nie objadanie się. Nie gotowałam jednka jakiś specjalnych lekkostrawnych dań, bo nie mam czasu, żeby dwa obiady robić (dla siebie i syna). Jadłam troszkę mniej. Zrzuciłam około 4-5 kg ( w różnych okresach róznie człowiek waży). Jednak szczególny efekt widać przy mierzeniu się, zwłaszcza w okolicach brzucha. Moja zmora to oponka i boczki. Teraz jeszcze z dwa kg i będzie dobrze, potem rzeźba. Ja teraz będę zamieniać Chodakowska z Jillian Michaels. Jak ćwiczy się cały czas to samo, zaczyna siłą rzeczy wkracza nuda i monotonia. Może któraś się przyłączy, to będzie raźniej.
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 03.05.2013 12:02
Ja swoją kawkę już powoli kończę. Pogoda musi się poprawić, jutro jadę z synem na turniej piłki nożnej, więc nie mamy zamiaru moknąć i się przeziębić. Tym bardziej, że jak wspominałam w niedzielę komunia.
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 03.05.2013 11:50
Witajcie. U mnie nie pada, ale zimno. Teraz popijam kawę, zajadam kosteczkę czekolady na poprawę nastroju. Nie przesadzam jednak, bo też chcę jeszcze coś zrzucic do października. Do tej pory ćwiczyłam z Chodakowską i powiem Wam, że są efekty. Przekroczyłam magiczną 60 w dół. Teraz mam mała przerwę, ale jak wszystko ogarnę wracam do regularnych treningów. Już też jestem po rozmowie z moim mężusiem na gg. Za chwilę biorę się za prasowanie, 5 maja komunia syna.
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 02.05.2013 14:26
Witam dziewczyny. Macie rację, jesień to na chwilę obecną ulubiona pora roku:-). Nawet zbliżające się lato i w moim przypadku wakacje tak mnie nie cieszą. Będzie trzeba jakoś przetrwać.
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 01.05.2013 22:53
Ja z moim mężem nie narzekam na kontakt, są rozmowy telefoniczne, gg praktycznie każdego dnia i o różnej porze. Wiadomo chciałoby się zawsze więcej:-). Strasznie tęsknię i ciężko z myślą, że to jeszcze tyle miesięcy. Tym bardziej, ze my ciągniemy dwie misje pod rząd. Co prawda był w międzyczasie dwa tygodnie na urlopie, ale minęły tak szybko, że dzisiaj czuję jakby go wcale nie było. Nie przejmuj się joasia82, będzie lepiej. U nas też są lepsze i gorsze dni. Byle do przodu, siebie też tak pocieszam. Pozdrawiam.
Zbórkę \\”trzynastek\\”…
Data: 30.04.2013 09:54
Cześć dziewczyny. Jestem już tu trochę z Wami, podczytuję. Nasza to 4 zmiana, mąż był na XII i został na kolejnej:-(. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Zobacz wszystkie wypowiedzi