Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
151860 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika
(Wyślij wiadomość)
Imię:
Nick:
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:549
Strona www:
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:
Ostatnie wpisy:
Koniec żartów drogie Damy- czas powrotów XIII zmiany:)
Data: 10.10.2013 18:59
”Nie karmimy trolla. Pamiętajcie :)
A tu normalnie tyle paszy!!! Mniam, mniam, mniam… I po co mam chodzić na kolację ze zniewieściałymi facetami, kiedy tu mnie karmicie?
Ale napiszę Wam coś. Dziennikarzyna nie zdał testu. Miał mi założyć bana na IP, w przypadku, gdy się na kolacji nie pojawię. Jak widzicie jego obietnicom nie można wierzyć. Chyba, że zrobi to w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Zauważcie, że doprowadziłem do tego, że ludzie sięgają do ”Pisma Świętego”, którego do tej pory nie mieli w ręku. Następna faza wodzenia za nos ”CICHEGO” to będzie sięgnięcie przez niego do Katechizmu Kościoła Katolickiego.

Koniec żartów drogie Damy- czas powrotów XIII zmiany:)
Data: 10.10.2013 18:49
”Dobry Wieczór :)
Po zażyciu relanium popitym herbatką z melisy , małej drzemce , spacerze….mój stan ducha chyba wrócił do normy.
Nie śmiem twierdzić że jestem normalny bo w dzisiejszych czasach to już nie wiadomo kto jest normalny a kto ma nasrane pod kopułą.” I już wszyscy wiedzą, że człowiek z takimi nerwami nie ma prawa pracować w armii. :) :) :)
Dmuchu/Wiser, zapraszam Cię dzisiaj na kolację…
Data: 08.10.2013 18:58
Dopiero o tej porze znalazłem czas, żeby rzucić okiem na to forum…
I cóż widzę?! Zaproszenie!
Wiem, kogo widziałeś na stołówce.

Myślę jednak, że Pajlot bardziej będzie się cieszył z Twojego zaproszenia. Nie sądzisz? Przecież Cię zapraszał do swojej b-hut. Jeśli o niego chodzi, to sam nie wytrzyma i ujawni się. To jest typ zadufanego w swoją wielkość człowieka, który nie znosi, że jest olewany.

Poza tym wiem, że nie można Ci ufać. Więc mając tę świadomość, o czym miałbym z Tobą rozmawiać?
Chyba, że rozmowę zaczęlibyśmy od przeprosin. Wzajemnych przeprosin… Ale i tak panowałoby milczenie z mojej strony… Nie dlatego, że jakiś strach przed bożyszczem tego forum, czy coś w tym stylu… Moje obawy dotyczą przede wszystkim tego, że to spotkanie będziesz chciał wykorzystać jako jeden wątków Twojej nowej bajki…
Sam widzisz, że w bazie zieje nudą… ale to nie forum. Rozmowa ze mną, nie jest tym samym co przewietrzanie zatęchłej atmosfery w wątkach przez Wisera…

Koniec żartów drogie Damy- czas powrotów XIII zmiany:)
Data: 07.10.2013 22:50
A co ma wspólnego dobre samopoczucie z duchem? Aha i jedno i drugie nie da się zobaczyć…
A czy widział ktoś grawitację?
Koniec żartów drogie Damy- czas powrotów XIII zmiany:)
Data: 07.10.2013 21:47
Zaraz zacznie się tu lans… Wszyscy będą zapalać [*] ś.p. Joannie Chmielewskiej, żeby pokazać jak to ją szanowali. A tak naprawdę będzie to festiwal próżności.
Człowiek wierzący powinien się pomodlić… choćby takim aktem strzelistym: ”Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie. A światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.”
Koniec żartów drogie Damy- czas powrotów XIII zmiany:)
Data: 07.10.2013 21:35
”BTW pamiętajcie nie karmić trolla dziewczyny. Troll nie karmiony umiera :)

Zero reakcji.Zapamiętać i wdrożyć w życie ;)
A jeśli nie umiera, to znaczy, że nie jest trollem. Tak?
No to zobaczymy…
Pamiętacie jeszcze marcinka1? Och! Jakimż to on był dla Was samcem alfa! Poczęstowałem go porcją ironii i samiec alfa podkulił ogon.
Na ”inteligencję” i ”milczenie” Pajlota, też raz sposób znalazłem… Dlaczego nie miałbym tego jeszcze raz spróbować?

Koniec żartów drogie Damy- czas powrotów XIII zmiany:)
Data: 07.10.2013 21:27
”A tak dla rozluźnienia.

Wiecie czemu księża nie palą po sexie?
- Przy dzieciach nie wolno :) )”
Przejaw legendarnej ”inteligencji” Pajlota. Śmiejcie się księża, bo Pajlot dowcip napisał…
”Przykre ale prawdziwe”

Koniec żartów drogie Damy- czas powrotów XIII zmiany:)
Data: 07.10.2013 20:56
maanki
Skoro posługujesz się słowem, którego WŁAŚCIWEGO znacznie nie znasz, to może chociaż potrafić nam tu napisać, jakąż to wersją prozelityzmu się posługuję Wobec Ciebie?
Czy może taką, że Wy pisząc o malowaniu paznokci, namawiacie mnie bym i ja paznokcie malował? No zastanów się dziewczyno czasem co Ty wypisujesz… A potem wypada się zawstydzić.

Sąd Ostateczny czeka każdego. Czy ktoś w to wierzy czy nie. Można to porównać do człowieka, który nie wierzy w grawitację po czym rzuca się z wieżowca.

Koniec żartów drogie Damy- czas powrotów XIII zmiany:)
Data: 07.10.2013 20:48
”Szczerze powiedziawszy zniechęcasz mnie i zapewne nie tylko mnie do religii….”
Ja Cię… i innych zniechęcam? Uczciwe będzie, jeśli będziesz się wypowiadała za siebie. Twoja wymówka niekoniecznie musi być wymówką dla innych.
Rz8,38-39”I jestem pewien, że ani śmierć, ani życie, ani aniołowie, ani Zwierzchności, ani rzeczy teraźniejsze, ani przyszłe, ani Moce, ani co wysokie, ani co głębokie, ani jakiekolwiek inne stworzenie nie zdoła nas odłączyć od miłości Boga, która jest w Chrystusie Jezusie, Panu naszym.”
Sądzisz, że jestem aż taki mocny, żebym był w stanie oderwać Cię od Boga jeślibyś tego nie chciała? Zatem mnie przeceniasz. W tej kwestii jestem gotów przyznać rację Pajlotowi, że jestem ”mały” (choć ta jego wypowiedź jest dowodem na brak inteligencji).

Jeśli sobie życzysz, to wkleję link, żebyś mogła sobie przeczytać szerszy kontekst wypowiedzi św. Pawła.

http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=277

Koniec żartów drogie Damy- czas powrotów XIII zmiany:)
Data: 07.10.2013 20:18
”To jest wybór wolnego człowieka,…”
Vewa. Włączamy teraz logikę. Na czym Twoim zdaniem polega wybór? Trzymam się Twoich słów… zatem jeśli człowiek ma wybierać, to powinien mieć taką możliwość. Jeśli ja nie będę pisał tu, jak powinien zachować się chrześcijanin, wierzący, to jaki wybór mają inni uczestnicy tego forum? NIE MAJĄ WYBORU! Są indoktrynowani! I oto naglę pojawia się Wiser i pisze, że można jeszcze inaczej spędzać czas oczekując na męża niż malując paznokcie, kupując bieliznę, plotkując o pogodzie i dłubiąc w nosie brzytwą (czy jak się to ćwiczenie nazywa). To właśnie to co piszę stwarza możliwość wyboru.
Ja Was rozumiem. I dlatego daję możliwość wyboru. W każdym razie piszę o czymś, o czym chcecie zapomnieć na swoją zgubę. Teraz, na Sądzie Ostatecznym nie będzie wymówki, że nikt Wam nie przypominał.
No i w tym momencie Wasze sumienia rzuciły się Wam do gardeł…. i kąsają. (To znaczy, że posypią się posty ”pełne świętego oburzenia”. Założymy się?)

Zobacz wszystkie wypowiedzi