Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
142910 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika hiacynt34
(Wyślij wiadomość)
Imię:
Nick: hiacynt34
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:38
Strona www:
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:Kocham życie, jestem niepoprawną optymistką,spacery w księżycową jasną noc po piaszczystej plaży. Cenię szczerość , lojalność.
Ostatnie wpisy:
Uwaga na oszustów!
Data: 06.11.2013 11:22
Ewa10-0 dotyczy @40 nie masz racji, jeżeli to oszust to takie zdjęcie z korespondencją przesyła się do policji. Natomiast publikowanie zdjęć osób bez ich zgody jest karalne. Ta osoba którą podajesz w tych linkach to en sam człowiek, zmienione są ubrania i wejdź na portal międzynarodowy policji w Los Angeles tam możesz pozyskać informacje o danej osobie. Jeżeli to oszust to oni go umieszcza w swoim wykazie tak samo jak nasza policja.
Proszę nie wprowadzać piszących tutaj Pań w błąd, mam w tym temacie doświadczenie i naprawdę to co piszesz to niestety stek bzdur. Pomogłam razem z moją przyjaciółką wielu kobietom. Tym które oszukali rzekomi żołnierze stacjonujący w Afganistanie, a tylko dlatego,że mam tam kogoś bliskiego. To jest forma pomocy. A nie namawianie do zamieszczania zdjęć i danych osobowych. Te osoby istnieją naprawdę a inni kradną im tożsamość, tylko nie masz pewności, że to waśnie ta osoba. Moje Panie nie dajcie się zwieść jakimś obietnicom pomocy ze strony kogoś kto nie ma o tym zielonego pojęcia. Naprawdę nie wiem jak pomóc. Tyko nasza intuicja ochroni przed oszustwem, a w razie wątpliwości osobę można sprawdzić, a jak nie to policja. Nie należy niczego robić na własna rękę, to może być bolesne przebudzenie. Nie wiem również kto jest autorem postu z 21-10-2013 jako @40 roku jest tłumaczony na translatorze.
KOMENTUJ, NIE OBRAŻAJ!
Data: 06.10.2013 08:09
Jak czyta się wpisy zachęcające do zabijania naszych CHŁOPCÓW walczących w Afganistanie, to naprawdę nie wiadomo jak zareagować, ale powinnością każdego z nas jest ostra reakcja.Włącznie z organami ścigania.Mieliśmy przykład odwagi amerykańskiego ŻOŁNIERZA, który bez chwili wahania,oddał życie, ratując inne. Niech Ci którzy wypisują te brednie, zastanowią się nad sobą.Pomyślą.
Uwaga na oszustów!
Data: 04.10.2013 08:30
@ewa10-0
To IP nie jest z USA tylko Ghany to po pierwsze, po drugie zadaje się, że wcześniej już pisałaś o tym co zrobisz i wiesz jak ich uziemić, kobieto nie wiesz o czym mówisz, to mafia o potężnych mackach. Każda która spotka na jakimkolwiek forum ”zakochanego żołnierza”, niech nie rozmawia i nie udostępnia żadnych danych. Natomiast jeżeli dałyście się ”omotać” to tylko policja, żadne dane na forum czy zdjęcia. Jednostką ,która zajmuje się takimi sprawami to Polica w Sieradzu.Wydział Przestępczości zorganizowanej. Ewa nie masz prawnych możliwości, aby podjąć jakiekolwiek działania. Zdjęcia jakimi operują oszuści przedstawiają osoby naprawdę istniejące, można narobić sobie poważnych kłopotów. Oszuści mają ze sobą kontakt, to jest międzynarodowa mafia, która zajmuje się nie tylko wyłudzaniem pieniędzy. Proszę się zastanowić. Nie obiecywać , przepraszam gruszek na wierzbie.To poważniejsze niż każdej z Was się wydaje.
Miłego dnia. Pozdrawiam.
Uwaga na oszustów!
Data: 24.09.2013 20:15
Dawno tutaj nie zaglądałam. Po pierwsze nie rozumiem dlaczego przyjmujecie kontakty na Skype od osób, których nie znacie. Takich propozycji szczególnie ze Stanów Zjednoczonych przychodzi bardzo wiele. Nie należy udostępniać swoich danych ,jeżeli nie zna się osoby. Jeżeli natomiast otrzymujecie korespondencję e-mail to jest taki program to jest taki program który pozwoli ustalić skąd ”zakochany” generał czy kapitan pisze. To jest WHOIS wystarczy wpisać w Google. Trzeba jednak mieć IP komputera. Dziewczyny,żaden mężczyzna nie opowiada bzdur o znalezionych skarbach ,spadkach itp.Niestety oszuści pojawiający się na portalach randkowych i nie tylko, podają dane osób, które naprawdę istnieją, a nawet są do tego stopnia bezczelni ,że przesyłają zdjęcia prawdziwych osób, tylko miejsce wysyłania korespondencji się nie zgadza. Nie wierzcie tak tym zakochanym panom. W przypadku gróźb z ich strony policja i to szybko. To tyle. Pozdrawiam.
XIII się integrują jak Zieloni wojują
Data: 26.07.2013 21:35
Wiser co Cię tak odmieniło, czyżby dla damy serce mocniej zabiło? Wiersz piękny na pewno i Staffa.

Rzeczywistość

Niewiara w miłość ma się wstydzi:
Oczy mi skrywa róż dwulistkiem.
Bowiem to, czego się nie widzi,
Istnieje przecie przede wszystkiem.

Szczęście przemija, jak dym ginie,
Nikną ułudy mgliste kraje.
Rzeczywistością jest jedynie
To, co po wszystkim pozostaje.
To też Staff
Pozdrawiam

jak dać radę?
Data: 09.07.2013 17:01
Wiser
Nie wiem czy mężczyzna, który pisze do kobiety takie słowa jest cokolwiek wart . Dla takiego szkoda czasu i bólu tej kobiety..
jak dać radę?
Data: 09.07.2013 16:56
Wiser
Człowieku to nie było do Ciebie czytaj dokładnie co piszę.

jak dać radę?
Data: 09.07.2013 14:53
Edit szkoda,że posłuchałaś Wisera. Ja odradzałam Ci próby wyjaśniani czegokolwiek,żebranie na nic się zdało.Wiem,że boli,ale tylko czas jest Twoim sprzymierzeńcem nikt inny i żadne rady tutaj nie wiele pomogą.Wierzę,że jesteś silną osobą
i poradzisz sobie z bólem .
A kiedy staniesz „nad krawędzią…”
Pomiędzy życiem a WIECZNOŚCIĄ…
Nie uczyń wtedy „złego kroku”…
Gdy ktoś tak darzy Cię MIŁOŚCIĄ.

To nic, że życie cię doświadcza…
I stwarza – nowe wciąż – trudności…
Spróbuj się z nim odważnie zmierzyć,
Bo masz oparcie w swej MIŁOŚCI.

Nie może „szarość dnia” – tak łatwo…
Przejąć nad tobą – swej – kontroli…
Nie możesz poddać się – bez walki…
Choć życie – czasem – bardzo boli.

Więc walcz i w sercu miej nadzieję…
Choć życie cię już w przepaść wciąga,
Warto jest żyć dla tej MIŁOŚCI…
Która – jak magnes – cię przyciąga.

Każdy – wzmocniony tym uczuciem…
Stawi swe czoło – nawet burzy…
Zwłaszcza, gdy wie, że obok będzie
KTOŚ – kto pomocą – zawsze służy.

Ten „ktoś” potężną moc posiada…
I jakże PIĘKNIE SIĘ NAZYWA…
Bo to jest MIŁOŚĆ… Moc nad moce…
Tan najsilniejsza… ta PRAWDZIWA…

Walcz ale o siebie.
Pozdrawiam

jak dać radę?
Data: 04.07.2013 10:04
Kobietki opalajcie swoje ciałka, dbajcie o nie podwójnie dla siebie i swoich mężczyzn.Stopki i rączki koniecznie zadbane . Mężczyźni lubią pieścić kobiece stopy i dłonie.
Miłego dnia dla wszystkich Pań.
jak dać radę?
Data: 04.07.2013 10:02
Wiser
To jak kobiety spędzają czas czekając na synów,mężów czy kochanków to wyłącznie ich sprawa. Nikomu nic do tego. Są aktywne zawodowo, wychowują dzieci, starają się prowadzić normalne życie, a że przy tym dbają o swoje ciała, nie widzę w tym nic zdrożnego. Czy znasz kobietę, która nie chce czarować swoją urodą, uwodzić pięknem? Każda z nas jest piękna, każda powabna,lecz także każda chce wyeksponować to, co w niej najpiękniejsze, dla swojego mężczyzny.
Mam nadzieję,ze teraz coś do Ciebie dotrze.

Zobacz wszystkie wypowiedzi