Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
142776 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika aga19
(Wyślij wiadomość)
Imię: Agnieszka
Nick: aga19
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:112
Strona www:
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:Mój brat był w Afganistanie w ramach VII zmiany.
Ostatnie wpisy:
XII Zmiana
Data: 20.12.2012 18:44
Witam wszystkich;)Pozdrowionka od VII zmiany;);)

Od powrotu mojego brata minęły już ponad dwa lata;) ale ten czas szybko leci;) a pamiętam te pół roku i jego powrót jakby to było dzisiaj;) Te forum to świetna rzecz!;) dało mi mnóstwo siły;)!

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia więc przypomniałam sobie o was, czekających;) Chciałam wam życzyć dużo, dużo uśmiechu na ustach i spokojnych, szczęśliwych świąt, po mimo rozłąki;) Życzę Wam dużo siły a wkrótce szczęśliwych powrotów waszych zielonych;)

Dacie radę;)Będzie dobrze;) Mówi wam to Siódemeczka która was doskonale rozumie;)

Będzie dobrze;)

Trzymajcie się cieplutko;):):):):):):):):*

X ZMIANA CZ. II
Data: 21.12.2011 12:39
Gdy tylko się dowiedziałam musiałam wejść tu i napisać. Mój brat był na VII zmianie więc doskonale wiem co teraz czujecie:( Każda śmierć polskiego żołnierza jest czymś strasznym:( A co dopiero 5 na raz..

Dziewczyny trzymajcie się! Wiem, że to dla Was szok przed świętami ale dacie radę. Nie załamujcie się! Wasi zieloni wrócą cali i zdrowi!

Pozdrawiam! Siódemeczka

VII zmiana
Data: 02.06.2011 21:28
Witam witam;)
Słowo Afganistan staram się wyrzucić z mojej pamięci żeby już nie pamiętać, nie przeżywać… Ale się nie da. Na sam dźwięk tego słowa przechodzą mnie ciarki. A dzisiaj taka wiadomość- kolejna śmierć. Żal… :( Dlaczego znowu? I wszystko powraca… Wspomnienia jak to było jak my dowiadywałyśmy się o kolejnej śmierci. Coś strasznego. Te pół roku (najgorsze pół roku mojego życia) chyba zostanie w pamięci już zawsze… Zawsze będę wracać na te forum. Forum dzięki któremu przez te pół roku nie osiwiałam (w wieku 18 lat) lub nie zwariowałam. Dziękuję dziewczyny za wszystko. Zaglądajcie tu i mówcie co u was;)
IX zmiana ;)
Data: 02.06.2011 21:12
Kolejna niewinna ofiara:(
[*][*][*] Pokój Jego Duszy[*][*][*]
Każdą śmierć żołnierza przeżywam tak samo. Wiem jak się czujecie. Nasza VII zmiana do szczęśliwych nie należała. Ale głęboko wierzę, że wasza będzie szczęśliwa. Że już nikt więcej nie zginie… Dziewczyny trzeba się dużo modlić i życ w przekonaniu że wszystko będzie dobrze. Nie może być inaczej. Trzymajcie się. Jestem z Wami!
IX zmiana ;)
Data: 31.05.2011 15:19
Kurcze jak ten czas szybko leci… Pamiętam jak dziś jak mój brat wyjeżdżał na VII zmianę a tu już IX w akcji;)I już pół roku minęło jak wrócił;)! Mówię z własnego doświadczenia- czas szybko minie;)Więc dziewczyny głowa do góry;) Dacie radę;)!

Ale co tu dużo mówić przeżycia i wspomnienia chyba zostają na całe życie….

VIII zmiana ;)
Data: 26.01.2011 12:03
Na specjalne życzenie FARCIARY zmieniłam nazwę profilu;p;p;p
Proszę bardzo;) heh;)

Pozdrawiam;)

VIII zmiana ;)
Data: 23.01.2011 13:36
Wczoraj świętowałam swoje 19 urodziny a tu nagle w radiu usłyszałam taką wiadomość:( Od razu wszystkiego mi się odechciało… Każda śmierć naszych jest dla mnie wstrząsająca;( znowu giną niewinni ludzie… Nie potrafię sobie wyobrazić bólu ich rodzin:( Mój brat był na 7 zmianie na szczęście udało mu się, dzięki Bogu, szczęśliwie wrócić. Niestety już mniej więcej za rok jedzie znowu:(

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie [*][*][*]

A wy ósemeczki trzymajcie się;) Już niedługo wasi żołnierze szczęśliwe wrócą;) Trzeba zachować spokój i być silną;)

Trzymajcie się cieplutko;*

VIII zmiana
Data: 27.11.2010 16:55
Hej;) Dziewczyny mam do was takie nietypowe pytanie;) Czy może któraś z Was obchodzi dzisiaj rocznice ślubu;>? Bo przed chwilą slyszalam w RMF FM przepiekne zyczenia z okazji 1 rocznicy slubu;) i redaktor mówił że sprawdził i ze dotarly one wlasnie z Afganistanu/ lub mają dotrzec do Afganistanu;) Dokladnie nie doslyszlam;p
VIII zmiana
Data: 25.11.2010 14:46
U mnie było tak samo, gdy pojawiał się jakiś ”dołek” zaraz przywoływano mnie do porządku;);p I o to chodzi;) Żadnego załamywania się, żadnych dołów;P
To jeszcze raz powodzenia i wytrwałości;)

A ja już uciekam bo niestety jestem jedną z tych nieszczęśników którzy jutro piszą próbną maturę;/ biologia wrrrrrr…;/ Trzymajcie kciuki;p
Pa pa;)

VIII zmiana
Data: 25.11.2010 14:39
Cześć wszystkim;) Wita was szczęśliwa siódemeczka;)
Ja już mam swojego żołnierza (brata;p) w domu;) A piszę do was po to żeby powiedzieć że ten czas, te pół roku tak szybko mija, że nawet się nie obejrzycie jak będziecie miały już swoich zielonych w domkach;) Początki są trudne- pamiętam po sobie. Ale jak mówiłam pół roku szybko minie;) Trzymajcie się;) Dacie radę;) Ja w was wierzę;) Te forum napewno wam w tym pomoże- tak jak to było ze mną;)

PS Jestem pod wrażeniem waszej aktywności na tym wątku;) Nasza VII zmiana to przez pół roku napisała mniej postów niż wy do tej pory ;p;p;p ;p

Zobacz wszystkie wypowiedzi