Rejestracja | Logowanie »


Forum “zAfganistanu.pl”

21 września 2009

Z Afganistanu » Forum
Nie jesteś zalogowany.
Pisanie na tym forum wymaga zalogowania.
105981 - zarejestrowani użytkownicy.
Profil użytkownika petka72
(Wyślij wiadomość)
Imię:
Nick: petka72
Status użytkownika: Forumowicz
Posty:3
Strona www:
Gravatar:
Jeżeli chcesz mieć awatar na forum,
zarejestruj się w serwisie Gravatar.com
O sobie:
Ostatnie wpisy:
Uwaga na oszustów!
Data: 19.09.2013 17:00
Wiser oni grasują nie tylko na portalach randkowych. Ja ani nie wchodziłam na portal randkowy ani nie szukałam faceta, jedyne co mnie interesowało to pogadać po angielsku od czasu do czasu niekoniecznie nawiązując dłuższą znajomość. Tyle, ale oszust wie co zrobić i jak znaleźć innych. Dostaje się zwyczajne zaproszenie do grona znajomych i zaczyna się ciekawą rozmową. Niestety oszust ma swoje sposoby i próbuje podejść potencjalną ofiarę dlatego trzeba być czujnym. Z drugiej strony nie można podejrzewać wszystkich dokoła. Dodam jeszcze, że oszust powie nawet, że jest wierzący, żeby osiągnać cel.
Uwaga na oszustów!
Data: 18.09.2013 23:13
Pojawiają się kolejne wpisy, widzę, że grono kandydatek do oszukania się powiększa.Jak dobrze, że można tu znaleźć informacje na temat oszustów no i wsparcie. Ja na szczęście jestem z tych bardziej podejrzliwych, ale niestety nie od razu się zorientowałam, że coś jest nie tak. prośba o odebranie tajemniczej przesyłki nie dawała mi jednak spokoju, a potem krok po kroku doszłam do tego, że mam do czynienia z oszustem. Uważajcie na ”lekarza chirurga” na misji w Afganistanie. Zdjęcia, które wysyła naturalnie nie są jego, a żołnierze na zdjęciach są w mundurach brytyjskich a nie amerykańskich.
Zmyliło mnie to, że świetnie pisał po angielsku jak rodowity Anglik lub Amerykanin.Gdyby ktoś potrzebował więcej informacji chetnie odpowiem tutaj lub na maila.
Uwaga na oszustów!
Data: 17.08.2013 21:41
Bardzo proszę o informację czy ktoś z Was ma kontakt z pewnym panem podającym się za lekarza chirurga z USA,który jest na misji w Afganistanie. napisał do mnie na skypie, nie ma żony tak jak pozostali, kontaktuje się ze mną po angielsku. Styl mówienia wskazuje na to, że jest Amerykaninem (dobrze znam angielski). Za 2 miesiące idzie na emeryturę, nie ma dostępu do pieniędzy aktualnie. Poprosił mnie o odbiór tajemniczej paczki, co mnie niepokoi. Nie zgodziłam się, stwierdził , ze ok, nie ma problemu kontakt trwa nadal. Nie naciska, nie wspomina nawet o przesyłce. Nie wiem co robić. widziałam jego profil na facebook’u o ile jest prawdziwy.
Jeśli któraś z pań miała podobny problem albo ma i przypuszcza, że chodzi o tego samego pana proszę o informację, chętnie porozmawiam mailowo z taką osobą. Jest chętny się kiedyś spotkać gdybym tego chciała. Nie mam pojęcia co robić, jak sprawdzić czy jest uczciwy. Czy to w ogóle jakoś można sprawdzić. Bardzo proszę o odpowiedź jeśli ktoś coś wie.
Nie wiem czy to jakiś może mieć związek ze sprawą, ale dziś dostałam informację o loterii z Wielkiej Brytanii trzeba podać tylko swoje dane. Oczywiście nie skorzystam. Czekam na informacje.

Zobacz wszystkie wypowiedzi